Menu
فایل صوتی آموزشی ۶۰ نکته در مذاکره

مجموعه ای از نکات کاربردی مذاکره که می‌توانند کیفیت مذاکره های ما را بهبود داده و دستاوردهای ما را افزایش دهند
فعل ۱۹: Return


یادگیری زبان انگلیسی Return

در بحث یادگیری زبان انگلیسی، فهرستی از نود فعل پرکاربرد انگلیسی برای مدیران را معرفی کردیم و قرار شد به تدریج، به هر یک از آنها بپردازیم.

مفهوم فعل Return  و واژه‌های هم‌خانواده با آن،حول و حوش مفهوم «بازگشت» متمرکز هستند. در اینجا به صورت دقیق‌تر، به بررسی مثالهای مختلفی از کاربرد این کلمات، در شرایط مختلف می‌پردازیم:

 Return

 

نمایش کامل این مطلب برای کاربران آزاد متمم انجام می‌شود. ثبت نام به عنوان کاربر آزاد متمم، سریع و رایگان است و کافی است برای خودتان نام کاربری و رمز عبور تعریف کنید:

ثبت نام   نمونه درسهای کاربر‌‌آزاد

البته این اصطلاح در ادبیات هم به کار گرفته می‌شود. موراکامی کتابی دارد به نام کافکا در ساحل. در قسمتی از این کتاب می‌گوید:

In everybody’s life there’s a point of no return. And in a very few cases, a point where you can’t even go forward anymore. And when we reach that point, all we can do is quietly accept the fact. That’s how we survive.

در زندگی هر کسی نقطه‌ای هست که نمی‌توان به گذشته بازگشت. و در موارد بسیار کمی، نقطه‌ای هست که حتی نمی توان جلوتر رفت. وقتی به چنین نقطه‌ای می‌رسیم، تنها کاری که می‌توانیم بکنیم این است که به آرامی، واقعیت را بپذیریم. این تنها روش زنده ماندن و بقا است…

برخی از دوستان متممی که به این درس علاقه مندند: میلاد طهماسبی زاده , مهدی آراسته , صبا عبدی , کبرا حسینی , نیکا

 

برخی از سوالهای متداول درباره متمم

متمم چیست و چه می‌کند؟
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟

ترتیبی که گروه متمم برای خواندن مطالب سری یادگیری زبان انگلیسی به شما پیشنهاد میکند:

سری مطالب حوزه یادگیری زبان انگلیسی