Menu


فعل ۱۹: Return


یادگیری زبان انگلیسی Return

در بحث یادگیری زبان انگلیسی، فهرستی از نود فعل پرکاربرد انگلیسی برای مدیران را معرفی کردیم و قرار شد به تدریج، به هر یک از آنها بپردازیم.

مفهوم فعل Return  و واژه‌های هم‌خانواده با آن،حول و حوش مفهوم «بازگشت» متمرکز هستند. در اینجا به صورت دقیق‌تر، به بررسی مثالهای مختلفی از کاربرد این کلمات، در شرایط مختلف می‌پردازیم:

 Return

 

نمایش کامل این مطلب برای کاربران آزاد متمم انجام می‌شود. ثبت نام به عنوان کاربر آزاد متمم، سریع و رایگان است و کافی است برای خودتان نام کاربری و رمز عبور تعریف کنید:

ثبت نام   نمونه درسهای کاربر‌‌آزاد

البته این اصطلاح در ادبیات هم به کار گرفته می‌شود. موراکامی کتابی دارد به نام کافکا در ساحل. در قسمتی از این کتاب می‌گوید:

In everybody’s life there’s a point of no return. And in a very few cases, a point where you can’t even go forward anymore. And when we reach that point, all we can do is quietly accept the fact. That’s how we survive.

در زندگی هر کسی نقطه‌ای هست که نمی‌توان به گذشته بازگشت. و در موارد بسیار کمی، نقطه‌ای هست که حتی نمی توان جلوتر رفت. وقتی به چنین نقطه‌ای می‌رسیم، تنها کاری که می‌توانیم بکنیم این است که به آرامی، واقعیت را بپذیریم. این تنها روش زنده ماندن و بقا است…

برخی از دوستان متممی که به این درس علاقه مندند: آرش رییسی , انیسه نخعی , کیوان بشاش , نسرین سجادی , علی کریمی

ترتیبی که گروه متمم برای خواندن مطالب سری یادگیری زبان انگلیسی به شما پیشنهاد میکند:

سری مطالب حوزه یادگیری زبان انگلیسی
 
برخی از سوالهای متداول درباره متمم
متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟