Menu

تنظیمات

متمم یک خبرنامه هفتگی را در آخرین ساعت روز شنبه‌ی هر هفته برای دوستان عزیز متممی ارسال می‌کند. برای اینکه ایمیل هفتگی را دریافت کنید کافی است گزینه‌ی دریافت خبرنامه هفتگی را فعال کنید. هر زمان این گزینه را مجدداً غیرفعال کنید، خبرنامه هفتگی برای شما ارسال نخواهد شد.

   دریافت ایمیل خبرنامه هفتگی

همان‌طور که می‌دانید در متمم این امکان وجود دارد که زیر هر درس علامت‌ بگذارید و به متمم اعلام کنید تا این نوع مطالب، اولویت بیشتری در تقویم محتوا داشته باشند. همچنین صفحه‌ای برای مشاهده درس‌ها و مطالب مورد علاقه شما در نظر گرفته شده است. در حالت پیش‌فرض، همه‌ی مطالبی که به آنها ابراز علاقه‌مندی کرده‌اید برای شما فهرست می‌شوند. با فعال کردن گزینه‌ی زیر، صرفاً درس‌های اختصاصی در آن فهرست برای شما نمایش داده خواهد شد.

   فقط درس‌های اختصاصی مورد علاقه‌ام را نشان بده

برای اینکه بتوانید با دوستان متممی خود بیشتر آشنا شوید، این امکان در نظر گرفته شده که زیر هر درس یا مطلب، بتوانید تعدادی از دوستان خود را که به آن موضوع ابراز علاقه‌مندی کرده‌اند ببینید. به این منظور می‌توانید از تنظیم زیر استفاده کنید.

   نمایش تعدادی از دوستان علاقه‌مند به هر درس

با توجه به تعداد زیاد تمرین‌ها و نظرات دوستان در بسیاری از درس‌های متمم، ممکن است خود شما به خاطر نیاورید که در درس خاصی اظهار نظر کرده‌اید یا خیر. در صورتی که گزینه‌ی زیر را فعال کنید، در زیر درس‌هایی که تمرین انجام داده‌اید یا اظهار نظر کرده‌اید، این نکته به شما یادآوری خواهد شد و لینک مطلب‌تان هم نمایش داده خواهد شد تا راحت‌تر به سراغ تمرین خود بروید.

   اگر زیر درسی کامنت دارم به من اعلام کن

اگر چه هر زمان به صفحه پروفایل خود مراجعه کنید می‌توانید آخرین کسانی را که به تمرین‌ها و دیدگاه‌های شما امتیاز داده‌اند ببینید، اما در صورتی که در متمم فعالیت بیشتری دارید، می‌توانید با فعال کردن این گزینه، همواره در بالای صفحه‌ی اول، این فهرست را مشاهده نمایید.

  نمایش آخرین کسانی که به من امتیاز داده‌اند

تذکر: این گزارش، تنها بعد از اینکه حاصل‌جمع امتیازهای شما از ۲۰ بیشتر شد نمایش داده می‌شود.

در صفحه‌ی آخرین نظرات و دیدگاه‌ها می‌توانید آخرین صحبت‌ها و دیدگاه‌های دوستان خود را به تفکیک درس‌ و موضوع مختلف ببینید. با استفاده از گزینه‌های زیر می‌توانید در هر مقطع زمانی، درس‌هایی را که بر روی آنها تمرکز دارید انتخاب کنید تا پیگیری بحث‌ها و نظرات دیگر دوستان متممی برای شما ساده‌تر شود.

   تفکر سیستمی

   مدیریت ارتباط با مشتری

   اصول و فنون مذاکره

   ارزش آفرینی

   زندگی شاد

   کار تیمی

   تفکر استراتژیک

   مهارت یادگیری

   کارآفرینی

   مهارت فروش

   عزت نفس

   سواد دیجیتال

در حالت پیش‌فرض، در صفحه‌ی آخرین دیدگاه‌ها، صرفاً پنج دیدگاه آخر در هر موضوع نمایش داده می‌شود. در صورت تمایل می‌توانید با فعال کردن گزینه‌ی زیر، ده دیدگاه آخر در هر موضوع را مشاهده و پیگیری کنید.

   نمایش ده دیدگاه

ویژگی‌های شما

در صورتی که کارآفرین هستید یا کسب و کار جوان یا یک استارت آپ دارید، با علامت‌گذاری در این بحش آن را به متمم اعلام می‌کنید.

همچنین می‌توانید در مطلبی که تحت عنوان یک کسب و کار جوان دارم منتشر شده است، توضیحاتی در مورد کسب و کار خود بنویسید تا ما بتوانیم بیشتر و بهتر با نیازها و ترجیحات شما آشنا شویم.

   کسب و کار جوان دارم