Menu

تنظیمات

همان‌طور که می‌دانید در متمم این امکان وجود دارد که زیر هر درس علامت‌ بگذارید و به متمم اعلام کنید تا این نوع مطالب، اولویت بیشتری در تقویم محتوا داشته باشند. همچنین صفحه‌ای برای مشاهده درس‌ها و مطالب مورد علاقه شما در نظر گرفته شده است. در حالت پیش‌فرض، همه‌ی مطالبی که به آنها ابراز علاقه‌مندی کرده‌اید برای شما فهرست می‌شوند. با فعال کردن گزینه‌ی زیر، صرفاً درس‌های اختصاصی در آن فهرست برای شما نمایش داده خواهد شد.

   فقط درس‌های اختصاصی مورد علاقه‌ام را نشان بده

برای اینکه بتوانید با دوستان متممی خود بیشتر آشنا شوید، این امکان در نظر گرفته شده که زیر هر درس یا مطلب، بتوانید تعدادی از دوستان خود را که به آن موضوع ابراز علاقه‌مندی کرده‌اند ببینید. به این منظور می‌توانید از تنظیم زیر استفاده کنید.

   نمایش تعدادی از دوستان علاقه‌مند به هر درس

با توجه به تعداد زیاد تمرین‌ها و نظرات دوستان در بسیاری از درس‌های متمم، ممکن است خود شما به خاطر نیاورید که در درس خاصی اظهار نظر کرده‌اید یا خیر. در صورتی که گزینه‌ی زیر را فعال کنید، در زیر درس‌هایی که تمرین انجام داده‌اید یا اظهار نظر کرده‌اید، این نکته به شما یادآوری خواهد شد و لینک مطلب‌تان هم نمایش داده خواهد شد تا راحت‌تر به سراغ تمرین خود بروید.

   اگر زیر درسی کامنت دارم به من اعلام کن

در صورتی که گزینه‌ی زیر فعال باشد می‌توانید در بالای صفحه اصلی متمم، آخرین کسانی را که به تمرین‌ها و دیدگاه‌های شما امتیاز داده‌اند ببینید:

  نمایش آخرین کسانی که به من امتیاز داده‌اند

در صفحه‌ی آخرین نظرات و دیدگاه‌ها می‌توانید آخرین صحبت‌ها و دیدگاه‌های دوستان خود را به تفکیک درس‌ و موضوع مختلف ببینید. با استفاده از گزینه‌های زیر می‌توانید در هر مقطع زمانی، درس‌هایی را که بر روی آنها تمرکز دارید انتخاب کنید تا پیگیری بحث‌ها و نظرات دیگر دوستان متممی برای شما ساده‌تر شود.

   تفکر سیستمی

   مدیریت ارتباط با مشتری

   اصول و فنون مذاکره

   ارزش آفرینی

   زندگی شاد

   کار تیمی

   تسلط کلامی

   دعوت به گفتگو

   پاراگراف فارسی

   تصمیم گیری

   تفکر استراتژیک

   مهارت یادگیری

   کارآفرینی

   مهارت فروش

   عزت نفس

   سواد دیجیتال

   محتوا (تولید، بازاریابی، استراتژی)

   گفتگو درباره کارتون

   گیمیفیکیشن

   مدل ذهنی

در حالت پیش‌فرض، در صفحه‌ی آخرین دیدگاه‌ها، صرفاً پنج دیدگاه آخر در هر موضوع نمایش داده می‌شود. در صورت تمایل می‌توانید با فعال کردن گزینه‌ی زیر، ده دیدگاه آخر در هر موضوع را مشاهده و پیگیری کنید.

   نمایش ده دیدگاه

این امکان وجود دارد که اگر کسی در پاسخ به دیدگاه‌های شما، نکته، توضیح، نقد یا نظری نوشت، بتوانید در صفحه‌ی آخرین دیدگاه‌ها آن را مشاهده کنید. در صورت تمایل می‌توانید با فعال کردن گزینه‌ی زیر، چند پاسخ آخر را مشاهده و پیگیری کنید.

   نمایش پاسخ‌هایی که به دیدگاه‌های من داده شده

ویژگی‌های شما

ما در برخی از درس‌های متمم، توضیحات تکمیلی و جزئیات آکادمیکی داریم که با هدف خلوت‌تر بودن و تمیزتر بودن و ساده‌تر بودن درس، در حالت عادی نمایش داده نمی‌شوند.

در صورتی که به این جزئیات علاقمند هستید و مشاهده‌ی آنها شما را خسته نمی‌کند، می‌توانید با فعال کردن گزینه‌ی زیر، این توضیحات را نیز مشاهده کنید.

   می‌خواهم مطالعه دقیق‌تر با جزئیات بیشتر داشته باشم

در صورتی که کارآفرین هستید یا کسب و کار جوان یا یک استارت آپ دارید، با علامت‌گذاری در این بخش آن را به متمم اعلام می‌کنید.

همچنین می‌توانید در مطلبی که تحت عنوان یک کسب و کار جوان دارم منتشر شده است، توضیحاتی در مورد کسب و کار خود بنویسید تا ما بتوانیم بیشتر و بهتر با نیازها و ترجیحات شما آشنا شویم.

   کسب و کار جوان دارم

 

برخی از سوالهای متداول درباره متمم (روی هر سوال کلیک کنید)

متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟