Menu

ثبت نام مالی در گردهمایی توسعه مهارتهای فردی متممی ها

گردهمایی توسعه مهارتهای فردی، یک برنامه یک روزه‌ی اجتماعی - آموزشی از زیرمجموعه‌های برنامه آموزشی گروه متمم است که با هدف آشنایی بیشتر دوستان متممی با یکدیگر و نیز تبادل دانسته‌ها و آموخته‌هایشان، در بیست و ششم مرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود.پاول دوروف و نرم افزار پیام رسان تلگرام


تلگرام - داستان کسب و کار

این روزها همه از تلگرام استفاده می‌کنند. شما چطور؟

گفتیم شاید آشنایی با ماجرای پاول دوروف و داستان راه اندازی تلگرام برای شما جذاب باشد. طبیعتاً این داستان، خواندنی‌های بیشتری دارد که امیدواریم مطلبی که متمم در قالب داستان کسب و کار تلگرام و زندگی پاول دوروف آماده کرده است، انگیزه‌ای برای شما جهت پیگیری بیشتر این داستان باشد.

این درس از سلسله درس‌های داستان کسب و کار را می‌توانید از طریق لینک زیر دانلود کنید:

داستان پاول دوروف و نرم افراز پیام رسان تلگرام

شما که غریبه نیستید. ما حدس زدیم شاید این داستان دیگران هم جذاب باشد و بخواهید آن را از طریق تلگرام یا نرم افزارهای رقیب آن، برای دوستانتان ارسال کنید. نیازی به گفتن نیست که گروه متمم در صورتی که این داستان را با دیگران به اشتراک بگذارید خوشحال خواهد شد و این را به عنوان لطفی از طرف شما در نظر خواهد گرفت.

دوستانی که درس استراتژی محتوا را خوانده‌اند دلیل این خواهش ما را می‌دانند. ما در صفحه آخر این داستان، فهرستی از مطالب متمم را گذاشته‌ایم و فکر کردیم شاید زمینه‌ای برای آشنایی دیگران با متمم یا لااقل شنیدن اسم ما باشد.

از اینکه مثل همیشه به ما کمک می‌کنید تا بمانیم و در خدمت شما باشیم ممنونیم.

محمدرضا شعبانعلی

 

 

ترتیبی که گروه متمم برای خواندن مطالب سری داستان کسب و کار به شما پیشنهاد میکند:

قوانین کامنت گذاری/ ارسال نظرات غیر مرتبط با این مطلب

31 نکته برای پاول دوروف و نرم افزار پیام رسان تلگرام

     
    دوست گرامی مشاهده دیدگاههای مربوط به این درس، صرفا برای کاربران متمم امکانپذیر میباشد.
    .