Menu

سوالات متداول عمومی در متمم

توضیح عمومی: متمم توانایی و صلاحیت پیگیری مسائل شخصی شما مانند قرار ملاقات یا جلسه با آقای محمدرضا شعبانعلی، مشکلات کاری، راهنمایی برای پروژه های دانشگاهی را ندارد. زیرا این موارد خارج از چارچوب فعالیت های تعیین شده برای متمم هستند.

 

8010- آیا امکان مشاوره (از هر نوع و به هر منظور) در متمم وجود دارد؟

خیر . اگرچه متاسفانه در کشور ما آموزش عموماً به عنوان طعمه ای برای جذب پروژه های  مشاوره فردی و سازمانی مورد استفاده قرار میگیرد.

متمم مشخصاً آموزش و مشاوره را دو صنعت مستقل می داند که ادغام آنها با یکدیگر چه از لحاظ کارکرد، چه از لحاظ استراتژی توجیه پذیر نیست.

لذا فعالیت خود را بر روی مخاطبانی که به دنبال راه کارهای سریع و کوتاه مدت نبوده و علاقه مند به توسعه دانش و نگرش خود برای درک، تحلیل و طراحی راهکار جهت مسائل فردی و سازمانی خود هستند، متمرکز نموده است.

لذا هر نوع برنامه مشاوره و یا دوره آموزشی فیزیکی در تعارض عمیق با اصول و ارزش های متمم است و  از این جهت امکان مشاوره در متمم وجود ندارد.

 

از اینکه نگرش استراتژیک ما را در مشخص نمودن دقیق مرزهای فعالیت مان درک می کنید، سپاسگزاریم.

8020- پیشنهاد برای ارائه مطلبی خاص در متمم دارم، کجا مطرح کنم؟

اگر پیشنهادی برای ارائه موضوع و یا مطلبی خاص در متمم دارید، آن را در قالب نیازهای شخصی تان در درس تجربه‌ها و نیازها: مهارتهایی برای آغاز سال ۹۷ اعلام بفرمایید تا در صورتی که تعداد علاقه مندان آن موضوع زیاد بود، به محورهای آموزشی متمم اضافه شود.

 
برخی از سوالهای متداول درباره متمم
متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟