Menu

گردهمایی توسعه مهارتهای فردی متممی ها
پنجشنبه ۲۶ مرداد ماه از ساعت ۸:۲۹ تا ۱۹:۰۰ – مرکز همایشهای بین المللی دانشگاه شهید بهشتی
استعدادیابی: توانایی کار با اعداد


استعدادیابی به شیوه جانسون اوکانر - توانایی کار با اعداد

در درس استعدادیابی، قرار شد که با هم به تدریج به مدل‌ها و ابزارهای متداول در سطح جهان،‌ برای سنجش استعداد‌ها بپردازیم. به عنوان یکی از نخستین مدل‌های مورد بررسی که به صورت گسترده در جهان مورد توجه است، مدل جانسون اوکانر را بررسی کردیم و تا کنون بخش‌های مختلف این مدل مانند استعداد تجسم فضایی و درک ساختارها، توانمندی استقراء، ایده پردازی، توانایی استدلال تحلیلی، قدرت تشخیص سریع نوشته‌ها را مورد بررسی قرار دادیم. در این قسمت به بررسی استعداد کار با اعداد بپردازیم.

شما از کدام گروه هستید؟ از آنهایی که برای جمع و تفریق‌های ساده هم به دنبال ماشین حساب موبایل‌شان می‌گردند؟ یا از آنها که دوستان‌شان را برای این‌کار مسخره می‌کنند؟ آیا وقتی شماره موبایل کسی را از روی کاغذ می‌خوانید، تا زمانی که آن را روی موبایل وارد کنید دقیقاً باید هشت بار برگردید و عدد به عدد آن را چک کنید؟ یا شماره را می‌خوانید و در حالی که با دیگران سرگرم حرف زدن هستید، آن را بدون خطا در گوشی موبایل خود ثبت می‌کنید؟

اینها بخشی از مواردی است که بنیاد جانسون اوکانر در سنجش استعداد کار با اعداد مورد بررسی قرار می‌دهد.

نمایش کامل این مطلب برای کاربران آزاد متمم انجام می‌شود. ثبت نام به عنوان کاربر آزاد متمم، سریع و رایگان است و کافی است برای خودتان نام کاربری و رمز عبور تعریف کنید:

ثبت نام   نمونه درسهای کاربر‌‌آزاد

اگر از جمله کسانی هستید که پلاک ماشین‌های قبلی خودتان را هنوز به یاد دارید یا برای یادآوری شماره موبایل دوستانتان نیازمند دفترچه تلفن نیستید، احتمالاً قبل از انجام این تست می‌توانید مطمئن باشید که در بخش سوم استعداد زیادی دارید.

 
 

ترتیبی که گروه متمم برای خواندن مطالب سری استعدادیابی و شناخت توانمندی ها به شما پیشنهاد میکند:

قوانین کامنت گذاری/ ارسال نظرات غیر مرتبط با این مطلب

181 نکته برای استعدادیابی: توانایی کار با اعداد

     
    دوست گرامی مشاهده دیدگاههای مربوط به این درس، صرفا برای کاربران متمم امکانپذیر میباشد.
    .