Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Menu


تشکر متمم از تعدادی از دوستان متممی + هدیه بسیار کوچک


همان‌طور که می‌دانید متمم چند وقت یک بار بر اساس مطالعات آماری و شاخص‌های داخلی خود گزارش‌هایی از مشارکت‌ دوستان متممی منتشر می‌کند. یکی از این گزارش‌ها مربوط به کسانی است که برای مطالعه، بررسی و ارزیابی بحث‌های دوستان دیگرشان وقت گذاشته‌اند.

مطالعهٔ کامنت‌ها و تمرین‌های دوستان متممی و امتیاز دادن به آن‌ها، امتیاز ندادن به کامنت‌های ضعیف، بررسی پروژه‌های پایانی در درس‌های مختلف (برای کسانی که ارزیاب هستند) و محدود نشدن به مطالعهٔ کامنت‌های دوستان و آشنایان از جمله فاکتورهایی است که ما در محاسبهٔ شاخص فعالیت مد نظر داشته‌ایم.

البته در مورد کامنت‌های ضعیف، روش ارزیابی ما کاملاً دقیق نیست. روشی که برای ارزیابی به کار می‌بریم این است که مجموعه‌ای از کامنت‌ها را که ضعیف یا بی‌محتوا به‌نظر می‌رسند نشانه‌گذاری (Flag) می‌کنیم و برای کسانی که به آن کامنت‌ها امتیاز آموزنده‌ داده‌اند، امتیاز منفی در نظر می‌گیریم (تا امتیاز دادن فلّه‌ای رایج نشود).

برای این که تشخیص دهیم چه کسانی صرفاً به حلقهٔ دوستان خود محدود شده‌اند نیز یک راهِ عملی بیشتر نداریم. پراکندگی امتیازدهی را در نظر می‌گیریم تا کسانی که صرفاً به حلقهٔ کوچکی از دوستان‌شان امتیاز می‌دهند، تشویق نشوند.

دوستانی که نام‌شان در ادامه می‌آید در ترکیب شاخص‌هایی که گفته شد، امتیاز بیشتری از سایر عزیزان متممی کسب کرده‌اند.

مطابق رویهٔ همیشگی متمم در اعلام فهرست‌ها، جایی که شکست جدی در شاخص ایجاد شده، لیست را جدا کرده‌ایم (بین نفر ۷ و ۸؛ بین نفر ۲۷ و ۲۸؛ بعد از نفر ۳۶).

یک هدیهٔ بسیار کوچک

برای هر یک از عزیزانی که در ردهٔ یک تا هفت قرار گرفته‌اند، شش ماه افزایش اعتبار عضویت ویژه متمم در نظر گرفته شده است.

برای عزیزان ردیف هشت تا بیست‌و‌هفت هم چهار ماه افزایش اعتبار عضویت ویژه در نظر گرفته‌ایم.

برای ردیف بیست‌و‌هشت تا سی‌و‌شش نیز دو ماه اعتبار در نظر گرفته شده است. این اعتبارها در روزهای آتی در حساب هر یک از دوستان ثبت خواهد شد.

البته ارزش مادی این هدیه‌ها بسیار ناچیز است و هدف اصلی ما صرفاً اعلام قدردانی از طرف جمع دوستان متممی است.

 لازم به ذکر است که ما حدود شش ماه بعد یعنی اواخر پاییز سال جاری فهرست جدید دوستان فعال را بر اساس شش ماه فعالیت‌شان در قالب گزارشی تازه ارائه خواهیم کرد. 

فهرست دوستان فعال متممی

توضیح: از آن‌جا که شهرزاد تا همین لحظه با خرید مکرر اعتبار، به سقف اعتبار تعیین‌شده در متمم (یعنی سال ۱۴۱۶) رسیده و محمدرضا شعبانعلی هم منطقی نیست از هدیه‌های متمم استفاده کند، از این دو نفر خواهیم خواست تا اعتبار چهار ماههٔ خود را به هر فردی که مناسب می‌دانستند،‌ هدیه کنند.

 

برخی از سوالهای متداول درباره متمم (روی هر سوال کلیک کنید)

متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟

۲۲ نظر برای تشکر متمم از تعدادی از دوستان متممی + هدیه بسیار کوچک

     
    تمرین‌ها و نظرات ثبت شده روی این درس صرفاً برای اعضای متمم نمایش داده می‌شود.
    .