Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Menu


کاور فیس بوک برندهای برتر


کاور فیس بوک برندهای برتر - متمم - محل توسعه مهارتهای من

ست گادین (Seth Godin) در یکی از مصاحبه‌های اخیرش گفت: مهم‌ترین تغییری که در آینده نزدیک در «جذب منابع انسانی» مشاهده می‌کنم، کاهش ارزش رزومه‌ها و افزایش اهمیت «ردپای دیجیتال» یا «Digital Footprint» است. مجموعه نوشته‌های یک نفر در وبلاگ خود، در شبکه‌های اجتماعی، عکس هایی که در اینستاگرام به نمایش می‌گذارد، نوشته‌هایی که توییت می‌کند، عکس پروفایل او در نرم‌افزارهایی مثل وایبر و واتزاپ و فیس بوک و کاوری که برای صفحه خود انتخاب می‌کند و مطالبی که لایک می‌کند یا به اشتراک می‌گذارد، چنان پروفایل دقیقی از دانش و نگرش شخص در اختیار قرار می‌دهد که چند برگ رزومه که با هزار دقت و وسواس پس از مشاهده آگهی استخدام تنظیم می‌شود، هرگز آن کارایی و دقت را ندارد.

در متمم به تدریج به بحث «ردپای دیجیتال» و نقش آن در «برند شخصی» خواهیم پرداخت. اما شاید برای آماده‌سازی اولیه ذهنی و «زنگ تفریح»، مروری به کاور فیس بوک برخی از برندهای برتر جهان، بد نباشد. به سادگی قابل درک است که حتی یک کاور فیس بوک،‌ از لحاظ تاثیر احساسی مثبت یا منفی که در شما ایجاد می‌کند، می‌تواند با چندین بار تکرار یک کلیپ صوتی یا تصویری، برابری کند.

شاید حتی قبل از اینکه ما به بحث «ردپای دیجیتال» برسیم، شما بخواهید کمی در مورد اثرات خودآگاه و ناخودآگاه آن فکر کنید…

Adidas-cover-facebookfacebook-cover-facebookFirefox-cover-facebookklm-coverfacebookLouis-Vuitton-coverfacebookScreen-Shot-2012-10-22-at-14.29.22-765x448spiderman-cover-facebookstarbucks-coverfacebookthe-sipphson-cover-facebooktoyota-cover-facebookpringelz-cover-facebook

 

 

برخی از سوالهای متداول درباره متمم (روی هر سوال کلیک کنید)

متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟

۱۶ نظر برای کاور فیس بوک برندهای برتر

     
    تمرین‌ها و نظرات ثبت شده روی این درس صرفاً برای اعضای متمم نمایش داده می‌شود.
    .