Menu
فایل صوتی آموزشی ۶۰ نکته در مذاکره

مجموعه ای از نکات کاربردی مذاکره که می‌توانند کیفیت مذاکره های ما را بهبود داده و دستاوردهای ما را افزایش دهند
کتابفروشی آمازون: درسی در تبلیغات یا در تکنولوژی؟


کتابفروشی فیزیکی آمازون

بیست سال از راه اندازی بزرگترین کتابفروشی آنلاین جهان توسط آمازون می‎گذرد و این روزها، آمازون در حال افتتاح یک کتابفروشی بزرگ فیزیکی در سیاتل آمریکاست. همان جایی که دفتر اصلی آمازون قرار دارد.

البته آمازون قبلاً هم در معدود مواردی حضور فیزیکی داشته است، اما آنچه این تصمیم را پُررنگ می‎کند این است که این کتابفروشی، واقعاً یک کتابفروشی است و در کنار کتابها‎، اسباب‎بازی و سایر محصولات رایج در کتابفروشی‎ها فروخته نمی‎شود (البته اگر Kindle یا کتابخوان دیجیتال آمازون را اسباب بازی حساب نکنید!).

دوست عزیز دسترسی کامل به مطالب مربوط به این بخش ، از طریق ثبت نام به عنوان کاربرویژه امکانپذیر هست

در صورتی که زیر این مطلب، اعلام کنید که بحث آن، مورد علاقه شماست، متمم شما را از علاقمندان بحثهای مربوط به آینده‎‎ی دنیای تکنولوژی، در نظر خواهد گرفت.

  شما تاکنون در این بحث مشارکت نداشته‌اید.

برخی از دوستان متممی که به این درس علاقه مندند: سجاد , فائزه اصدقی , مهدیس , کیوان علیمحمدی , رویااحمدی

 

برخی از سوالهای متداول درباره متمم

متمم چیست و چه می‌کند؟
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟

ترتیبی که گروه متمم برای خواندن مطالب سری شرکت آمازون به شما پیشنهاد میکند:

سری مطالب حوزه شرکت آمازون

قوانین کامنت گذاری/ چرا دیدگاه من منتشر نشده است؟

81 نکته برای کتابفروشی آمازون: درسی در تبلیغات یا در تکنولوژی؟

  پرطرفدارترین دیدگاه به انتخاب متممی‌ها در این بحث

  نویسنده‌ی دیدگاه : رابعه

  ****سلام****

  دوست دارم اول حسم رو بگم، قبل از خوندن متن و با دیدن خبر کوتاه این اتفاق خیلی خیلی خوشحال شدم. من عاشق کتابم و یکی از بزرگترین تفریحاتم هم سر زدن به کتابفروشی های مورد علاقه ام مثل جیحونه. به خاطر همین، اینکه آمازون کتابفروشی فیزیکی داشته باشه و رویای اینکه یه شعبه تو ایران داشته باشه شدیدا هیجان زدم کرد.

  حالا برسیم به نکات بحث و گفت و گو

  بحث اول: به نظر من هر دو هست. ضمن اینکه یه اتفاق تبلیغی در آغاز و یه محل تبلیغ دائمی در ادامه است، میتونه گرفتن یه سهم جدید از بازار هم باشه. احتمالا تو دنیا هنوز آدمهایی مثل من کم نیستن که فضای کتابفروشی رو دوست دارن و اصلا میان اونجا تصمیم میگیرن چی بخرن. خیلی وقتا هم به فهرست و عناوین کتاب ربطی نداره به حسی که کتاب تو دست من داره ربط داره و من به خاطر اون کتاب رو میخرم.

  بحث دوم: اصلا به نظرم نمیرسه که کسب و کارهای فیزیکی از بین بره. هرطور حساب کنیم تو خیلی از کالاها اینکه جنسش رو لمس کنم، تو دست بگیرمش یا باهاش ارتباط برقرار کنم خیلی مهمه و حتی من شخصا وقتی از دیجیکالا خرید میکنم معمولا قبلش رفتم یه فروشگاه فیزیکی و یا اون کالا رو دست کسی دیدم و انتخابش کردم.

  بحث سوم: آره، همین متمم. مثلا من تصور میکنم متمم میتونه در آینده یه محل فیزیکی برای توسعه مهارتهای من باشه. پر از کارگروه و شگفتی و خلاقیت...

   
  دوست گرامی مشاهده تمرینهای مربوط به این درس، صرفا برای کاربران متمم امکانپذیر میباشد.
  .