Menu


کاردستی با کاغذ (با استفاده از برش کاغذ)


حداقل پانزده قرن از زمانی که انسان با برش کاغذ شکل‌های هندسی ساخته است می‌گذرد.

اما به تدریج با توسعه ابزارها، کاردستی با برش کاغذ هم به یک فعالیت هنری جذاب تبدیل شده که حرفه‌ای شدن در آن، سلیقه، خلاقیت و تمرین قابل توجهی را می‌طلبد.

جالب اینجاست که هر فرد و هر فرهنگی، با توجه به سلیقه‌ها و دغدغه‌های خود، موضوع‌های متفاوتی را برای ساختن کاردستی با کاغذ انتخاب کرده‌اند.

این بار در زنگ تفریح متمم، نمونه‌ی کار تعدادی از افراد هنرمند که در زمینه‌ی کاردستی با برش کاغذ فعالیت می‌کنند را برای شما گردآوری کرده‌ایم.

کوشیده‌ایم ترجیحاً از کار افرادی استفاده کنیم که در شبکه های اجتماعی فعال هستند. تا از طریق صفحه‌های شخصی آنها بتوانید نمونه کارهای بیشتری از این دست را هم ببینید.

پیشنهاد عضویت در متمم

دوست عزیز.

شما با عضویت رایگان به عنوان کاربر آزاد متمم (صرفاً با تعیین نام کاربری و کلمه‌ی عبور) می‌توانید به حدود نیمی از چند هزار درس متمم دسترسی داشته باشید.

همچنین در صورت تمایل، با پرداخت هزینه عضویت، به همه‌ی درس‌های متمم دسترسی خواهید داشت. فهرست برخی از درس‌های مختص کاربران ویژه متمم را نیز می‌توانید در اینجا ببینید:

 فهرست درس‌های مختص کاربران ویژه متمم

البته از میان درس‌های مطرح شده، شاید بهتر باشد ابتدا مطالعه‌ و بررسی مباحث زیر را در اولویت قرار دهید:

دوره MBA

فنون مذاکره | تصمیم گیری

تحلیل رفتار متقابل | پرورش تسلط کلامی

افزایش عزت نفس | چگونه شاد باشیم

 Maude White

 Parth kothekar

      شما تاکنون در این بحث مشارکت نداشته‌اید.  

     برخی از دوستان متممی که به این درس علاقه مندند:    رحیمه سودمند ، الهه ربیعی ، سینا معنوی ، مژگان پیوندی ، الهام فیض اللهی

 

برخی از سوالهای متداول درباره متمم (روی هر سوال کلیک کنید)

متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟

قوانین کامنت گذاری در متمم

18 نکته برای کاردستی با کاغذ (با استفاده از برش کاغذ)

  پرطرفدارترین دیدگاه به انتخاب متممی‌ها در این بحث

  نویسنده‌ی دیدگاه : حمیدرضا مژده

  اسم پرنده ای که رنگیه و زیرش زرد رنگه؛ چرخ‌ریسک هست و ما تو گیلکی بهش میگیم کولکاپیس (بعضیا هم میگن کولکافیس)... افسانه جالبی داره که بلبل هفت تا تخم میذاره، یکیش کوکلکاپیس بدنیا میاد.

  خوشبختانه هر روز صبح جلوی پنجره اتاقم میاد و تخمه برمیداره و میخوره و دیدنش لذت بخشه.

  پرنده ای جسور، پررو (از نوع خوبش)، زیرک، شیطون و باهوشی هست. در نوع رفتارش حالتی از شیطنت و بامزگی و مسخره بازی های جالب وجود داره و نسبت به گنجشک ها ترس کمتری از آدمها داره (البته این مورد شاید بخاطر این باشه که به من عادت دارند).

  باهوشی از این بابت که تخمه کانادایی (تخمه آفتابگردان سیاه و سفید) رو با دوپاش میگیره، با ضربه های نوکش سوراخ ایجاد میکنه و از اون سوراخ مغز تخمه میکشه بیرون.

  از این بابت جسور و پررو هست که وقتی ظرف کوچیک تخمه بیرون پنجره قانعش نمیکنه و گاهی میاد داخل اتاق از ظرف بزرگتر تخمه انتخاب کنه. اسمشو نمیذارم حریص بودن اسمشو میذارم جسور بودن تا منبع غذایی بزرگتر رو کشف کردن

   
  دوست گرامی مشاهده تمرینهای مربوط به این درس، صرفا برای کاربران متمم امکانپذیر میباشد.
  .