Menu
فایل صوتی آموزشی ۶۰ نکته در مذاکره

مجموعه ای از نکات کاربردی مذاکره که می‌توانند کیفیت مذاکره های ما را بهبود داده و دستاوردهای ما را افزایش دهد
کاردستی با کاغذ (با استفاده از برش کاغذ)


حداقل پانزده قرن از زمانی که انسان با برش کاغذ شکل‌های هندسی ساخته است می‌گذرد.

اما به تدریج با توسعه ابزارها، کاردستی با برش کاغذ هم به یک فعالیت هنری جذاب تبدیل شده که حرفه‌ای شدن در آن، سلیقه، خلاقیت و تمرین قابل توجهی را می‌طلبد.

جالب اینجاست که هر فرد و هر فرهنگی، با توجه به سلیقه‌ها و دغدغه‌های خود، موضوع‌های متفاوتی را برای ساختن کاردستی با کاغذ انتخاب کرده‌اند.

این بار در #زنگ تفریح متمم، نمونه‌ی کار تعدادی از افراد هنرمند که در زمینه‌ی کاردستی با برش کاغذ فعالیت می‌کنند را برای شما گردآوری کرده‌ایم.

کوشیده‌ایم ترجیحاً از کار افرادی استفاده کنیم که در شبکه های اجتماعی فعال هستند. تا از طریق صفحه‌های شخصی آنها بتوانید نمونه کارهای بیشتری از این دست را هم ببینید.

نمایش کامل این مطلب برای کاربران آزاد متمم انجام می‌شود. ثبت نام به عنوان کاربر آزاد متمم، سریع و رایگان است و کافی است برای خودتان نام کاربری و رمز عبور تعریف کنید:

ثبت نام   نمونه درسهای کاربر‌‌آزاد

 Maude White

 Parth kothekar

 

برخی از سوالهای متداول درباره متمم

متمم چیست و چه می‌کند؟
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟

قوانین کامنت گذاری/ ارسال نظرات غیر مرتبط با این مطلب

16 نکته برای کاردستی با کاغذ (با استفاده از برش کاغذ)

  پرطرفدارترین دیدگاه به انتخاب متممی‌ها در این بحث

  نویسنده‌ی دیدگاه : حمیدرضا مژده

  اسم پرنده ای که رنگیه و زیرش زرد رنگه؛ چرخ‌ریسک هست و ما تو گیلکی بهش میگیم کولکاپیس (بعضیا هم میگن کولکافیس)... افسانه جالبی داره که بلبل هفت تا تخم میذاره، یکیش کوکلکاپیس بدنیا میاد.

  خوشبختانه هر روز صبح جلوی پنجره اتاقم میاد و تخمه برمیداره و میخوره و دیدنش لذت بخشه.

  پرنده ای جسور، پررو (از نوع خوبش)، زیرک، شیطون و باهوشی هست. در نوع رفتارش حالتی از شیطنت و بامزگی و مسخره بازی های جالب وجود داره و نسبت به گنجشک ها ترس کمتری از آدمها داره (البته این مورد شاید بخاطر این باشه که به من عادت دارند).

  باهوشی از این بابت که تخمه کانادایی (تخمه آفتابگردان سیاه و سفید) رو با دوپاش میگیره، با ضربه های نوکش سوراخ ایجاد میکنه و از اون سوراخ مغز تخمه میکشه بیرون.

  از این بابت جسور و پررو هست که وقتی ظرف کوچیک تخمه بیرون پنجره قانعش نمیکنه و گاهی میاد داخل اتاق از ظرف بزرگتر تخمه انتخاب کنه. اسمشو نمیذارم حریص بودن اسمشو میذارم جسور بودن تا منبع غذایی بزرگتر رو کشف کردن

   
  دوست گرامی مشاهده تمرینهای مربوط به این درس، صرفا برای کاربران متمم امکانپذیر میباشد.
  .