Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Menu


تشکر متمم از تعدادی از دوستان متممی + هدیه بسیار کوچک


همان‌طور که می‌دانید متمم چند وقت یک بار بر اساس مطالعات آماری و شاخص‌های داخلی خود گزارش‌هایی از مشارکت‌ دوستان متممی منتشر می‌کند. یکی از این گزارش‌ها مربوط به کسانی است که برای مطالعه، بررسی و ارزیابی بحث‌های دوستان دیگرشان وقت گذاشته‌اند.

مطالعه‌ی کامنت‌ها و تمرین‌های دوستان متممی و امتیاز دادن به آن‌ها، امتیاز ندادن به کامنت‌های ضعیف، بررسی پروژه‌های پایانی در درس‌های مختلف (برای کسانی که ارزیاب هستند) و محدود نشدن به مطالعه‌ی کامنت‌های دوستان و آشنایان از جمله فاکتورهایی است که ما در محاسبه‌ی شاخص فعالیت مد نظر داشته‌ایم.

البته در مورد کامنت‌های ضعیف، روش ما کاملاً دقیق نیست. بلکه مجموعه‌ای از کامنت‌ها را که ضعیف یا بی‌محتوا به‌نظر می‌رسند نشانه‌گذاری (Flag) می‌کنیم و امتیاز آموزنده دادن به آن‌ها را نکته‌ای منفی در نظر می‌گیریم.

در مورد محدود نشدن به مطالعه‌ی کامنت‌های دوستان هم، شاخصی برای پراکندگی امتیازدهی در نظر گرفته‌ایم (متأسفانه گروهی از دوستان متممی، فقط به تعدادی از دوستان خودشان امتیاز می‌دهند).

دوستانی که نام‌شان در ادامه می‌آید در ترکیب شاخص‌هایی که گفته شد، امتیاز بیشتری از بقیه‌ی عزیزان متممی کسب کرده‌اند. مطابق رویه‌ی جاری در متمم، جایی که شکست جدی در شاخص ایجاد شده، لیست را جدا کرده‌ایم (بین نفر ۸ و ۹؛ بین نفر ۱۳ و ۱۴؛ بین نفر ۲۳ و ۲۴).

یک هدیه‌ی بسیار کوچک

برای هر یک از عزیزانی که در رده‌ی یک تا هشت قرار گرفته‌اند، شش ماه افزایش اعتبار عضویت ویژه متمم در نظر گرفته شده است.

برای عزیزان ردیف نه تا چهارده هم چهار ماه افزایش اعتبار عضویت ویژه در نظر گرفته‌ایم.

برای ردیف چهارده تا بیست‌و‌سه، دو ماه اعتبار و برای دوستان عزیزمان که در دوازده ردیف آخر فهرست قرار دارند یک ماه اعتبار در نظر گرفته شده است. این اعتبارها در روزهای آتی در حساب هر یک از دوستان ثبت خواهد شد.

البته ارزش مادی این هدیه‌ها بسیار ناچیز است و هدف اصلی ما صرفاً اعلام قدردانی از طرف جمع دوستان متممی است.

 لازم به توضیح است که ما حدود شش ماه بعد یعنی اواخر بهمن ماه سال جاری فهرست جدید دوستان فعال را بر اساس شش ماه فعالیت‌شان در قالب گزارشی تازه ارائه خواهیم کرد. 

فهرست دوستان فعال متممی

 

برخی از سوالهای متداول درباره متمم (روی هر سوال کلیک کنید)

متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟

۱۷ نظر برای تشکر متمم از تعدادی از دوستان متممی + هدیه بسیار کوچک

     
    تمرین‌ها و نظرات ثبت شده روی این درس صرفاً برای اعضای متمم نمایش داده می‌شود.
    .