Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Menu
دوره آموزشی هدف گذاری (کلیک کنید)


نمونه هایی از کاربرد خلاقیت در طراحی محصول


زنگ تفریح سایت متمم

حتی اگر احساس کنیم که از خلاقیت بالایی برخوردار نیستیم، هنوز هم دوست داریم حاصل خلاقیت دیگران را در طراحی محصول و ایده‌های جدید ببینیم. سایت خبرهای هنر و طراحی artanddesignnews.com از جمله سایت‌هایی است که شاید حرفه‌ای و پربازدید و حتی «خبری» نیست! اما نمونه‌های لذت‌بخشی از خلاقیت هنرمندان و طراحان را در اختیار ما قرار می‌دهد. تصاویری که در اینجا می‌بینید در بخش «طراحی محصول» این سایت معرفی شده‌اند. اما حتماً به بخشهای دیگر سایت هم سر بزنید.

bat-peg-clips1

 eiffel-tower-scissors

guitar-key-adn

 

butterfly-tea-bag-yena-lee

bird-nest-egg-cover1

ctrl-alt-del-cups

chrono-shredder-susanna-hertrich2

grass-leaf-pen-zeup-adn

 

 

برخی از سوالهای متداول درباره متمم (روی هر سوال کلیک کنید)

متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟

۱۶ نظر برای نمونه هایی از کاربرد خلاقیت در طراحی محصول

  پرطرفدارترین دیدگاه به انتخاب متممی‌ها در این بحث

  نویسنده‌ی دیدگاه : مختار راد

  اساس و پایه سایت Pinterest هم محلی برای به اشتراک گذاری ایده ها و خلاقیت هاست. خودم شخصا خیلی ایده ازش گرفتم ولی برای ما ایرانی ها چندان فراگیر نشد.ما انگار بیشتر دوست داریم تو اینستاگرام خودمون رو نشون بدیم.
  چون مبحث طراحی هست باید بگم هدف طراحی این دوتا با هم فرق داره .در درس طراحی را به خلاقیت محدود نکنیم  اشاره شد به اینکه اثر هر طراحی به محیط وابسته است
  در بین گروهی از مردم که میل به نوآوری و خلاقیت در حل کوچکترین مسایل اطرافشون دارند ایده ساده Pinterest خیلی طرفدار پیدا کرد و به گسترش ایده های بسیار بزرگ هم رسید.

  اما برای مردمی که از کودکی در سیستم آموزشی بدور از خلاقیت رشد کردند (وقتی پدران و مادران ما از مزرعه های خوش آب و هوا به محیط های استاندارد آموزشی آمدند و آسمان کویر و پروانه ها و کوه ها را از دست دادند تنها جایگزین آنهمه زیبایی ،کاردستی های بدون محتوا و نقاشی های بدون میل بود) و فقط در پی تغییر ظاهر هستند بدون اینکه برای حل واقعی مساله خلاقیت به خرج بدهند، قاعدتا اینستاگرام شیرین تره!

   
  تمرین‌ها و نظرات ثبت شده روی این درس صرفاً برای اعضای متمم نمایش داده می‌شود.
  .