Menu


زیبای خفته: تصاویر حیوانات در هنگام خواب


 خواب شاید یکی از شگفت انگیزترین پدیده های طبیعت باشد که مانند بسیاری از شگفتی‌های دیگر اطراف ما، به دلیل تکرار و فراوانی، گاهی زیبایی‌اش فراموش می‌شود.

موجودات زنده‌ای که ساعت‌ها و روزها، در پی ارضاء نیازهای خود می‌دوند و می‌کوشند، ناگهان چشم‌ها را می‌بندند. دراز می‌کشند و اجازه می‌دهند که زمان، آرام و بی صدا از کنار آنها عبور کند.

این بار، گروه متمم مجموعه‌ای از تصاویر حیوانات در هنگام خواب را برای شما گردآوری کرده است. به سنت همیشه که انتخاب سرآشپز را هم اعلام می‌کنیم، ما به دومین عکس رای می‌دهیم. فاصله‌ی بین خشم و شکوه بیداری و آرامش و معصومیت خواب، از لحاظ ما در این تصویر به اوج رسیده است.

  Sleeping--Animal-motamem18 Sleeping--Animal-motamem17 Sleeping--Animal-motamem19 Sleeping--Animal-motamem12 cute_sleepy_animal_motamem_1 cute_sleepy_animal_motamem_4 cute_sleepy_animal_motamem_10 cute_sleepy_animal_motamem_2 Sleeping--Animal-motamem15 Sleeping--Animal-motamem13 cute_sleepy_animal_motamem_6 Sleeping--Animal-motamem14 cute_sleepy_animal_motamem_11 cute_sleepy_animal_motamem_9 cute_sleepy_animal_motamem_8

      شما تاکنون در این بحث مشارکت نداشته‌اید.  

     برخی از دوستان متممی که به این درس علاقه مندند:    افسانه عزیزی ، پارس موازین ، شاهد اشرفی ، رضا رضایی ، جابر درخشان

 

برخی از سوالهای متداول درباره متمم (روی هر سوال کلیک کنید)

متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟

قوانین کامنت گذاری در متمم

20 نکته برای زیبای خفته: تصاویر حیوانات در هنگام خواب

     
    دوست گرامی مشاهده تمرینهای مربوط به این درس، صرفا برای کاربران متمم امکانپذیر میباشد.
    .