Menu


زندگی راه خود را پیدا می‌کند…


زنگ تفریح متمم - زندگی راه خود را پیدا می‌کند

 بعضی تصاویر، قسمت تحلیلی ذهن را برمی‌انگیزند و برخی دیگر، قسمت احساسی را. برخی انسان را به فکر کردن وادار می‌کنند و گروهی دیگر به عمل کردن. برخی رویدادهای گذشته را تداعی می‌کنند و برخی رویاهایی برای آینده.

آنچه در اینجا گرد هم آورده‌ایم، تصاویری هستند که می‌توانند ذهن ما را برانگیخته کنند. به ما این احساس را بدهند که در جایی که دیگر،‌ راهی برای زندگی و زنده ماندن دیده نمی‌شود، هنوز هم می‌توان تلاش کرد و ادامه داد. حتی شاید ما را وادار به عمل کردن کنند و تلاش برای ساختن رویاهای آینده.

امیدواریم که دیدن این تصاویر، برای شما هم «حال خوب» به همراه داشته باشد…

flower-tree-growing-concrete-pavement-27 flower-tree-growing-concrete-pavement-11 flower-tree-growing-concrete-pavement-110 flower-tree-growing-concrete-pavement-motamem1 flower-tree-growing-concrete-pavement-motamem2 flower-tree-growing-concrete-pavement-motamem3 flower-tree-growing-concrete-pavement-motamem4 flower-tree-growing-concrete-pavement-motamem5flower-tree-growing-concrete-pavement-motamem6 flower-tree-growing-concrete-pavement-motamem7 flower-tree-growing-concrete-pavement-motamem10 flower-tree-growing-concrete-pavement-motamem9  
      شما تاکنون در این بحث مشارکت نداشته‌اید.  

     برخی از دوستان متممی که به این درس علاقه مندند:    zeinab qadiri ، مژگان پیوندی ، فاطمه شرقی ، رضا رضایی ، رباب منصوری

 

برخی از سوالهای متداول درباره متمم (روی هر سوال کلیک کنید)

متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟

قوانین کامنت گذاری در متمم

42 نکته برای زندگی راه خود را پیدا می‌کند…

  پرطرفدارترین دیدگاه به انتخاب متممی‌ها در این بحث

  نویسنده‌ی دیدگاه : سارا امیدوار

  سلام

  زندگی حتی وقتی انکارش می کنی، حتی وقتی نادیده اش می گیری، حتی وقتی نمی خواهی اش از تو قوی تر است...  از هر چیز دیگری قوی تر است.

  آدم هایی که از بازداشتگاه های اجباری برگشته اند دوباره زاد و ولد کردند . مردان و زنانی که شکنجه دیده بودند  که مرگ نزدیکانشان  و سوخته شدن خانه هاشان را دیده بودند  دوباره به دنبال اتوبوس ها دویدند   به پیش بینی هواشناسی با دقت گوش کردند و دخترهایشان را شوهر دادند.  باور کردنی نیست اما همین گونه است.

  زندگی از هر چیز دیگری قوی تر است...
  باید یک بار به خاطر همه چیز گریه کرد. آن قدر که اشک ها خشک شوند  باید این تن اندوهگین را چلاند و بعد دفتر زندگی را ورق زد. به چیز دیگری فکر کرد. باید پاها را حرکت داد و همه چیز را از نو شروع کرد..

  من او را دوست داشتم
  آنا گاوالدا

   
  دوست گرامی مشاهده تمرینهای مربوط به این درس، صرفا برای کاربران متمم امکانپذیر میباشد.
  .