Menu


کمپین تبلیغاتی: شخصیت‌های کارتونی با سرهای تراشیده


دفتر برزیل شرکت تبلیغاتی اوگیلوی (که از غول‌های تبلیغاتی جهان محسوب می‌شود) یک کمپین تبلیغاتی را با هدف آگاه‌سازی بیشتر مردم درباره کودکان سرطانی و سبک زندگی آنها راه اندازی کرده است.

این کمپین که برای بیمارستان تخصصی سرطان GRAACC طراحی و اجرا شده است، شخصیت‌های کارتونی مورد علاقه کودکان را با سرهای بدون مو و تراشیده نشان می‌دهد.

به امید اینکه این احساس در میان جامعه ترویج شود که کودکان سرطانی، هیچ فرقی با سایر کودکان ندارند و می‌توانند و باید به میان مردم بیایند و بازی کنند و شاد باشند. این کمپین تبلیغاتی برای اولین بار با حدود ۴۰ شخصیت کارتونی در اکتبر سال ۲۰۱۳ آغاز شد و بعدها بزرگ‌تر و جدی‌تر شد.

تصاویر این شخصیت‌ها علاوه بر اینکه در رسانه‌های مکتوب منتشر می‌شود،‌ در یک وبسایت هم قرار داده می‌شود. همچنین کلیپ‌های ویدئویی از این شخصیت‌ها با سر تراشیده تولید شده و منتشر می‌شود و در همه آنها از مخاطب می‌خواهد که از کودکان سرطانی و مجموعه‌های مرتبط با آنها حمایت کند.

روبرتو فرناندز مدیر دفتر برزیل آژانس اوگیلوی توضیح می‌دهد که ما بیش از هر چیز، می‌خواهیم پیش‌قضاوت‌های مردم در مورد کودکان سرطانی تغییر کند. کسانی مثل نیمر، رونالدو و دیلما روسف (رییس جمهور برزیل) از این کمپین حمایت کرده‌اند.

http://www.baldcartoons.com

PR_baldcartoons_HELLOKITTY

PR_baldcartoons_MONICA copy

PR_baldcartoons_garfield

PR_baldcartoons_OLIVIA

PR_baldcartoons_POPEYE

PR_baldcartoons_SNOOPY

 

      شما تاکنون در این بحث مشارکت نداشته‌اید.  

     برخی از دوستان متممی که به این درس علاقه مندند:    فائقه خطیبی ، احمدرضا محمدی ، عادل اصغرزاده مقدم ، Mozhgan Motamedi ، جیران

 

برخی از سوالهای متداول درباره متمم (روی هر سوال کلیک کنید)

متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟

قوانین کامنت گذاری در متمم

18 نکته برای کمپین تبلیغاتی: شخصیت‌های کارتونی با سرهای تراشیده

     
    دوست گرامی مشاهده تمرینهای مربوط به این درس، صرفا برای کاربران متمم امکانپذیر میباشد.
    .