Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Menu

معرفی کتابهای برندسازی و مدیریت برند

کتاب مدیریت برند

کتاب مدیریت برندکتاب مدیریت برند (Brand Management) نوشته‌ی تیلده هدینگ (Tilde Heding) و همکارانش را می‌توان یکی از منابع معتبر و شناخته‌شده در زمینه‌ی برندسازی دانست.

هدینگ و همکارانش به نتیجه رسیده‌اند که هفت مکتب فکری کاملاً متفاوت در زمینه‌ی برند و برندسازی وجود دارد و در هر فصل از کتاب مدیریت برند به یکی از این مکاتب (یا رویکرد) پرداخته‌اند.

ما هر یک از این هفت رویکرد برندینگ مطرح شده در این کتاب ارزشمند را به شکل مختصر در چند پاراگراف برای شما توضیح داده‌ایم.

خلاصه کتاب مدیریت برند

کتاب مدیریت استراتژیک برند

کتاب آموزشی مدیریتبه سادگی نمی‌توان تصور کرد که کسی با حوزه برند و برندسازی درگیر باشد، اما نوشته‌ها و تحلیل‌های کاپفرر را نخوانده باشد. تقریباً همه کتابهای کاپفرر جزو کتاب های برتر حوزهٔ خود هستند و فعالان صنعت و دانشگاه به حرف‌های او ارجاع می‌دهند و استناد می‌کنند.
کتاب مدیریت استراتژیک برند کاپفرر هم – بر همین منوال – از جمله کتابهای مرجع آموزش برندسازی در دنیا است که در رشته‌های مدیریت و کسب و کار تدریس می‌شود.

معرفی کتاب مدیریت استراتژیک برند

معرفی کتاب برندسازی شخصی

کتاب برندسازی شخصیکتاب برندسازی شخصی پیتر مونتویا را می‌توان اولین کتاب در زمینهٔ برندسازی شخصی دانست. پیش از او اگر هم جایی به برندسازی شخصی اشاره می‌شد، در حد چند جمله بود. مثلاً می‌گفتند برندسازی همه‌جا به کار می‌آید؛ از شهر و کشور تا اشخاص و محصولات.

اما مونتویا یک کتاب کامل را به این موضوع اختصاص داد. او در کتاب خود پس از تعریف برندسازی شخصی و شرح اهمیت آن، نکات ساده اما مهمی را دربارهٔ پرسونال برندینگ مطرح می‌کند. از مشخص کردن پرسونای مخاطب تا اهمیت رشد ارگانیک.

خلاصه کتاب برندسازی شخصی

 

 

برخی از سوالهای متداول درباره متمم (روی هر سوال کلیک کنید)

متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟

۰ نظر برای معرفی کتابهای برندسازی و مدیریت برند

     
    تمرین‌ها و نظرات ثبت شده روی این درس صرفاً برای اعضای متمم نمایش داده می‌شود.
    .