Menu


عکس های خلاقیت با سایه و نور (کومی یاماشیتا)


خلاقیت با سایه و نور از جمله زمینه‌هایی است که برای بسیاری از ما جذاب است. حتی اگر از هنر و خلاقیت و سایه و نور سررشته‌ای نداشته باشیم.

شاید به همین دلیل، بسیاری از ما در دوران کودکی، با سایه‌ی حرکت انگشتان خود، روی دیوار، پرنده ساخته‌ایم و ساعت‌ها سرگرم بوده‌ایم.

تمام کارهای خلاقیت با سایه که توسط کومی یاماشیتا خلق شده، یک پیام مشخص را در خود دارند:  هر چیزی را اگر با نور مناسب در زاویه مناسب و با چشمی مناسب ببینیم، می‌تواند زیبا و شگفتی آفرین باشد.  

اگر بخواهیم به سنت زنگ تفریح های دیگر، در نمونه های خلاقیت با سایه و نور هم، انتخاب سرآشپز داشته باشیم، انتخاب ما گزینه‌ی ششم است.

مجموعه تصاویر خلاقیت با سایه و نور – منتخب کارهای کومی یاماشیتا

خلاقیت با سایه و نور
خلاقیت با سایه ها و بازی با نور
خلاقیت با سایه اجسام
هنرنمایی و خلاقیت با سایه
خلاقیت با سایه توسط کومی یاماشیتا
بازی با نو و خلاقیت با سایه
تصویر سازی و خلاقیت با سایه
کومی یاماشیتا هنرمند خلاقیت با سایه
لینک منبع زنگ تفریح: خلاقیت با سایه و نور 
      شما تاکنون در این بحث مشارکت نداشته‌اید.  

     برخی از دوستان متممی که به این درس علاقه مندند:    نریمان درافشان ، نیلوفر شیری پور ، سعیده احمدزاده ، حمید رضا موسوی ، سارا درهمی

قوانین کامنت گذاری در متمم

17 نکته برای عکس های خلاقیت با سایه و نور (کومی یاماشیتا)

  پرطرفدارترین دیدگاه به انتخاب متممی‌ها در این بحث

  نویسنده‌ی دیدگاه : نگار حکیمی ها

  خیلی زیبا بودند و جالب اینکه هر کدوم حرفی برای گفتن داشتند. 3  رو خیلی دوست داشتم یجورایی تضاد جالبی تو تصویور بود دختری که با تکه ها ساخته میشه یا دختری که با تکه ها محو میشه؟! و آخری هم خیلی تاثیر گذار و غم انگیز بودیاد یک قبیله آفریقایی افتادم که سر مخالفانشون رو می بریدند بعد توش رو پر کاه میکردند و به عنوان گردنبند !!ازش استفاده میکردندالبته اون سر بعد از خشک شدن کوچک میشد و شبیه یک گلوله دور گردنشون بود.(اه حالم بد شد)

   

   
  دوست گرامی مشاهده تمرینهای مربوط به این درس، صرفا برای کاربران متمم امکانپذیر میباشد.
  .