Menu


طراحی با قهوه های ریخته شده (جیولیا برناردلی)


در میان انبوه تجربه‌های ریز و درشت تلخی که برای هر یک از ما پیش می‌آید و در خاطرمان می‌ماند، مواردی مانند ریختن قهوه بر روی میز هم پیدا می‌شود. اما ریختن قهوه بر روی میز برای همه یک اتفاق بد نیست.

آنچه در اینجا می‌بینید نمونه‌ای از طراحی‌های جیولیا برناردلی است که اکثر آنها با استفاده از قهوه های ریخته شده بر روی میز ایجاد شده‌اند. او یک طراح بیست و هفت ساله ایتالیایی است که اخیراً کارهایش مورد توجه رسانه‌ها هم قرار گرفته است.

جیولیا برناردلی اصرار دارد که کارهای هنری‌اش را تا حد امکان با استفاده از وسایلی که در اطراف ما در طبیعت و در زندگی روزمره شهری وجود دارد، خلق کند و به قول خودش در مصاحبه‌ای با هافینگتون پست فرانسه، حتی ترجیح می‌دهد قلموی او هم به جای ابزارهای رایج هنرمندان میوه یا برگ یا هر چیز مشابه دیگری باشد.

اجازه بدهید نمونه‌هایی از کارهای جیولیا برناردلی را که عمده آنها مربوط به طراحی با قهوه های ریخته شده است در ایجا با هم مرور کنیم.

راستی! اگر در یک مهمانی یا جلسه رسمی در دور یک میز، قهوه یا هر چیز دیگری روی میز یا روی لباستان ریخت و احساس خیلی بدی داشتید پیشنهاد می‌کنیم با کمی شوخی از یکی از اطرافیان بخواهید که در جمع کردن ماجرا به شما کمک کند یا حتی اگر خواستید بیرون بروید و لباستان را با آب بشویید از یک نفر بخواهید که همراهتان بیاید و به شما کمک کند. در این شرایط بازگشتن به سر میز برای شما فشار روانی کمتری خواهد داشت.

  spilit-things-creative-motamem1 spilit-things-creative-motamem5 spilit-things-creative-motamem8 spilit-things-creative-motamem9 spilit-things-creative-motamem10 spilit-things-creative-motamem012 spilit-things-creative-motamem2 spilit-things-creative-motamem03 spilit-things-creative-motamem3   spilit-things-creative-motamem0 spilit-things-creative-motamem4 spilit-things-creative-motamem05 spilit-things-creative-motamem11 spilit-things-creative-motamem12 spilit-things-creative-motamem13 spilit-things-creative-motamem09 spilit-things-creative-motamem010 spilit-things-creative-motamem014   spilit-things-creative-motamem015 spilit-things-creative-motamem16   spilit-things-creative-motamem14 این هنرمند، یک صفحه در اینستاگرام هم دارد که می‌توانید به آن سر بزنید و از دیدن تصاویرش لذت ببرید.  
      شما تاکنون در این بحث مشارکت نداشته‌اید.  

     برخی از دوستان متممی که به این درس علاقه مندند:    علیرضا میرزائی ، رضا رضایی ، فاطمه باغبانی ، میلاد طهماسبی زاده ، شیرین

 

برخی از سوالهای متداول درباره متمم (روی هر سوال کلیک کنید)

متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟

قوانین کامنت گذاری در متمم

5 نکته برای طراحی با قهوه های ریخته شده (جیولیا برناردلی)

     
    دوست گرامی مشاهده تمرینهای مربوط به این درس، صرفا برای کاربران متمم امکانپذیر میباشد.
    .