Menu


ست گادین: فرصت‌های فراموش‌شده‌ی بازاریابی و تبلیغات


فرصت‌های فراموش شده‌ی بازاریابی و تبلیغات

اگر امروز به شما بگویند که برخی از اقدامات حوزه‌ی بازاریابی و تبلیغات شرکت خود را فهرست کنید، به چه مواردی اشاره خواهید کرد؟

اکثر ما ناخودآگاه، ارتباطی بین هزینه‌ی هر اقدام و ارزش آن اقدام برقرار می‌کنیم. به عبارتی، اگر برای کاری، هزینه‌ی بیشتری کرده باشیم، احتمالاً آن را در بالای فهرست می‌آوریم.

بنابراین، احتمالاً مواردی مانند تبلیغات محیطی، قرعه کشی برای مشتریان قدیمی و حراج فصلی، شانس بیشتری دارند تا در صدر فهرست اقدام‌های بازاریابی و تبلیغات قرار بگیرند.

ست گادین در یکی از نوشته‌های خود، این بحث ساده را که البته بسیاری از ما هم می‌دانیم، به سبک خودش برایمان یادآوری می‌کند (+):

دوست عزیز دسترسی کامل به مطالب مربوط به این بخش ، از طریق ثبت نام به عنوان کاربرویژه امکانپذیر هست

تمرین:

 چه مواردی به ذهن‌تان می‌رسد که کسب و کارها، بدون اینکه دستاورد زیادی داشته باشند، ناخودآگاه، هزینه‌های بازاریابی زیادی پرداخت می‌کنند؟

 آیا در روزهای اخیر، تجربه‌ای داشته‌اید که از میان همین افراد خط مقدم (که با مشتریان در تماس هستند) کسانی را دیده باشید که این فرصت را به ابزاری برای بازاریابی اثربخش تبدیل کرده باشند؟

 

      شما تاکنون در این بحث مشارکت نداشته‌اید.  

     برخی از دوستان متممی که به این درس علاقه مندند:    محمد فرازی ، جواد عزیزان ، کمیل عرفانی ، حمید رضا کرامتی ، پویان علی عباس زاده

 

برخی از سوالهای متداول درباره متمم (روی هر سوال کلیک کنید)

متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟

قوانین کامنت گذاری در متمم

68 نکته برای ست گادین: فرصت‌های فراموش‌شده‌ی بازاریابی و تبلیغات

  پرطرفدارترین دیدگاه به انتخاب متممی‌ها در این بحث

  نویسنده‌ی دیدگاه : مجید جعفری

  سلام

  پیک های شرکت ها مخصوصا شرکت هایی که در فضای مجازی کار می کنند و اقلام فروخته شده را به درب منزل افراد می برند باید توجه کنند که این موقعیت می تواند یک موقعیت مهم بازاریابی باشد زیرا تنها راه معرفی به صورت فیزیکی همین ماموری است که اقلام را به افراد تحویل میدهد و این مامور  نه فقط می بایست بسته ای را به آن شخص برساند بلکه می بایست قدمی در راه شناساندن شرکت و بازاریابی شرکت بردارد.

  زمانی که سایت خشکشویی آنلاین را راه اندازی کردم مشاهده می کردم افرادی که اولین سفارش را می دادند سفارش دیگری نمی دهند به همین جهت کنجکاو شدم و خودم در یک روز جمع آوری و تحویل را برعهده گرفتم و مشاهده کردم افرادی که خود جمع آوری و تحویل البسشون را برعهده گرفتم در هفته های آینده دوباره سفارش دادند و آنجا بود که فهمیدم که مامور جمع آوری و تحویل البسه می بایست خود برای شرکت بازاریابی کند و باعث برندسازی شرکت می شود.

   
  دوست گرامی مشاهده تمرینهای مربوط به این درس، صرفا برای کاربران متمم امکانپذیر میباشد.
  .