Menu


اینستاگرام پس از عبور از توییتر به کجا می‌رود؟


مارک زاکربرگ و کوین سیستروم مدیران عامل فیس بوک و اینستاگرام

در آخرین ماه از سال ۲۰۱۴، تعداد کاربران اینستاگرام به صورت رسمی، از تعداد کاربران توییتر عبور کرد. آخرین آمار کاربران رسمی توییتر ۲۸۴ میلیون نفر بود و اینستاگرام اعلام کرد که کاربران فعالش از مرز ۳۰۰ میلیون نفر عبور کرده‌اند.

مارک زاکربرگ مدیرعامل فیس بوک و مالک شرکت اینستاگرام به همراه کوین سیستروم بنیان گذار اینستاگرام و مدیرعامل آن، این رویداد مهم را جشن گرفتند.

هنوز مدت زیادی از سال ۲۰۱۲ نگذشته است. زمانی که مارک زاکربرگ، شرکت اینستاگرام را به قیمت یک میلیارد دلار خرید. آن زمان یک سال و نیم از راه اندازی اینستاگرام می‌گذشت و این شرکت ۱۸ نفر کارمند داشت. کوین سیستروم، بنیان گذار اینستاگرام، در ازاء فروش شرکت خود، سیصدمیلیون دلار پول نقد و هفتصد میلیون دلار سهام فیس بوک را دریافت کرد.

به درستی نمی‌دانیم که کوین سیستروم آن زمان آینده اینستاگرام را چگونه میدیده است و در این معامله با زاکربرگ، خودش را برنده‌تر می‌دیده یا فیس بوک را. اما مشخصاً یک چیز را می‌دانیم. بلافاصله پس از فروش اینستاگرام به فیس بوک کوین سیستروم همه‌ی همکارانش را به مسافرتی لوکس در ناپا (کالیفرنیا) دعوت کرد.

کوین سیستروم مدیرعامل اینستاگرام پس از فروش شرکت به زاکربرگ سفری به ناپا در کالیفرنیا را ترتیب داد

 بعد از آن هم هیجان زده به لندن رفت تا دوباره به خودش به خاطر اتفاق خوبی که افتاده جایزه دهد. عکس‌های همه این اتفاق‌ها هم با هیجان در اکانتش منتشر می‌شد!

کوین سیستروم در سفر به لندن پس از فروش اینستاگرام به فیس بوک

برنامه بعدی هم سفر به توکیو بود که تا حالا فرصتش دست نداده بود و بعد از آن باقی گردش‌ها و تفریح‌ها تا اینکه نهایتاً حدود چهار ماه بعد، تیم اینستاگرام به دفتر مرکزی فیس بوک در پالو آلتو تغییر مکان داد:

کوین سیستروم و همکارانش در پالو آلتو پس از ورود به دفتر مرکزی فیس بوک

به هر حال، مستقل از اینکه – با توجه به روایت خاصی که ما داشتیم! – تصمیم بگیرید که چه کسی خود را برنده‌تر می‌دانست، در پایان سال ۲۰۱۴، ظاهراً زاکربرگ و سیستروم به یک اندازه خوشحال هستند. آنها تصویری از خودشان را منتشر کردند و گفتند که عبور از مرز سیصد میلیون کاربر فعال را با هم جشن گرفته‌اند.

اینستاگرام از توییتر رد شد و زاکربرگ و سیستروم جشن گرفتنداما الان سوال مهمی مطرح است. آینده‌ی اینستاگرام به کجا می‌رود. شاید بهتر باشد که تحلیل‌ها و دیدگاه‌های سیستروم را در این زمینه بشنویم:

دوست عزیز دسترسی کامل به مطالب مربوط به این بخش ، از طریق ثبت نام به عنوان کاربرویژه امکانپذیر هست

  شما تاکنون در این بحث مشارکت نداشته‌اید.

برخی از دوستان متممی که به این درس علاقه مندند: یونس شهریاری , سیما , امید , احمد عباسی , طیبه افتخارزاده

 
برخی از سوالهای متداول درباره متمم
متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟

قوانین کامنت گذاری/ چرا دیدگاه من منتشر نشده است؟

19 نکته برای اینستاگرام پس از عبور از توییتر به کجا می‌رود؟

     
    دوست گرامی مشاهده تمرینهای مربوط به این درس، صرفا برای کاربران متمم امکانپذیر میباشد.
    .