Menu


کتاب آیین پیروزی جک ولش


کتاب آیین پیروزی نوشته جک ولش

اگر به عنوان یک مدیر در پی توسعه نگرش خود هستید یا به عنوان عضو جوان‌تر یک سازمان، علاقمندید نقش مهم‌تری در مجموعه‌ی خود ایفا کنید، مطالعه‌ی کتاب «آیین پیروزی» یکی از گزینه‌هایی است که نباید آن را فراموش کنید.

جک ولش مدیرعامل و رهبر افسانه‌ای جنرال الکتریک  را بسیاری یکی از بهترین بخش‌های تاریخ شرکت جنرال الکتریک می‌دانند. کسی که بر اساس قضاوت بسیاری از کارشناسان و خبرگان، مدیری توانمند در اندازه‌ای قابل مقایسه با بنیان‌گذار جنرال الکتریک باشد (احتمالاً می‌دانید که توماس ادیسون مخترع برق از پایه‌گذاران این شرکت بوده است).

جک ولش پس از بازنشستگی، در صدها سمینار شرکت کرده و به سوالات شرکت‌کنندگان پاسخ داده است. برخی از این سوالات مستقیماً در خصوص مدیریت و رهبری است و برخی دیگر بسیار شخصی هستند. مانند سوالهایی که در مورد بازی گلف از او پرسیده شده است.

کتاب در چهار بخش اصلی نوشته شده است: مروری بر اصول کلی و پایه‌ای مدیریت، رهبری و توجه به دیگران و مدیریت انسانها، نگاه به رقبا و مواجهه با آنها و در آخرین بخش جنبه‌های شخصی محیط کار (مانند مسیر شغلی، مواجهه با رییس بد، تعادل کار و خانواده و …). بخش کوچکی از این کتاب را تحت عنوان «اولین شغل من» در یکی دیگر از نوشته‌های متمم آورده‌ایم.

این کتاب توسط مهندس معین خانلری ترجمه شده و توسط انتشارات ابوعطا منتشر گردیده است.

کاربر آزاد طرح متمم شوید

آیا می‌دانید که فقط با درج نام کاربری و ایمیل خود می‌توانید به جمع کاربران آزاد متمم بپیوندید و ضمن دسترسی به بخش زیادی از درس‌های زیر، هر شنبه خبرنامه هفتگی ما را هم دریافت کنید؟

اطلاعات در مورد کاربر آزاد و ویژه متمم و ثبت نام

ترتیبی که گروه متمم برای خواندن مطالب سری معرفی کتابها و نویسندگان به شما پیشنهاد میکند:

قوانین کامنت گذاری/ ارسال نظرات غیر مرتبط با این مطلب

14 نکته برای کتاب آیین پیروزی جک ولش

     
    دوست گرامی مشاهده دیدگاههای مربوط به این درس، صرفا برای کاربران متمم امکانپذیر میباشد.
    .