Menu


می‌خواهم عضوی موثر و قدرتمند در داخل یک سازمان باشم


همه‌ی ما از تبی که این روزها در حوزه کارآفرینی کشور را فرا گرفته است مطلع هستیم.

در برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی، در دانشگاه‌ها و در کتابها، به شکلی از کارآفرینی و کارآفرینان صحبت می‌کنند که گویا، تنها اعضا و اجزای ارزشمند اقتصاد، آنها هستند.

کسی ارزش کارآفرینی را انکار نمی‌کند، اما باید به خاطر داشته باشیم که سازمان، برای رشد و موفقیت به همکاری همه‌ی اعضای آن نیازمند است. این مسئله فقط یک شعار نیست که بخواهیم به وسیله‌اش، دل افرادی را که کارمند و عضو یک مجموعه‌ی بزرگ هستند، به دست بیاوریم.

بلکه در عمل هم بارها دیده‌ایم که بسیاری از اعضای کلیدی سازمان‌ها، با تنش و استرس و فشار کمتر و بهره‌وری و کارایی بالاتر، نه تنها نقشی بسیار کلیدی و تاثیرگذار در کسب و کارها ایفا می‌کنند، بلکه از رفاه اقتصادی و مالی بسیار بهتر و تنش کمتری نیز برخوردار هستند.

به عبارتی کارآفرین بودن و خلق یک کسب و کار، یا عضوی از یک سازمان بزرگ بودن، صرفاً یک انتخاب در مورد سبک زندگی است و نه چیزی بیشتر.

در صورتی که شما هم با ما در موارد فوق، هم عقیده هستید و ترجیح می‌دهید به جای راه اندازی یک کسب و کار دیگر، در موقعیت فعلی خود عنصری ارزشمندتر و اثربخش‌تر باشید، لطفاً با علامت گذاری زیر این بحث، به ما اطلاع و اجازه بدهید که دوست و همراهی بهتر در این زمینه باشیم.

      شما تاکنون در این بحث مشارکت نداشته‌اید.  

     برخی از دوستان متممی که به این درس علاقه مندند:    ali ، سارا پویان ، فاطمه جباری ، دیانا ، جیران اکبرین

قوانین کامنت گذاری در متمم

138 نکته برای می‌خواهم عضوی موثر و قدرتمند در داخل یک سازمان باشم

  پرطرفدارترین دیدگاه به انتخاب متممی‌ها در این بحث

  نویسنده‌ی دیدگاه : شایان پسران

  سن کارآفرینی در آمریکا 39 سال است، ما هم بعد 30 سالگی دنبالش ‌می‌رویم

   

  فعلا کسب تجربه از بزرگان و پیشرفت

   
  دوست گرامی مشاهده تمرینهای مربوط به این درس، صرفا برای کاربران متمم امکانپذیر میباشد.
  .