Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Menu


در پشت در پشت در پشت در


این بار هم، مانند گذشته، تعدادی کارتون انتخاب کرده‌ایم که فکر می‌کنیم می‌توانند بهانه‌های خوبی برای فکر کردن و حرف زدن باشند.

تجربه‌ی #بحث‌های مربوط به کارتون‌ها بارها نشان داده است که برخی از بهترین تحلیل‌ها و بحث‌ها و گفتگو‌ها، در متمم به همین بهانه شکل گرفته‌اند.

مثل همیشه، بسیار خوشحالمان می‌کنید اگر حداقل در مورد یکی از کارتون‌ها، در حد یک یا چند جمله شرح بنویسید. حرفی که احساس می‌کنید در ذهن داشته‌اید و اکنون، به کمک یکی از این تصویر‌سازی‌ها، می‌توانید بهتر و شفاف‌تر به مخاطب منتقل کنید.

cartoon-c1

کاری از: کریستینا برنازانی Cristina Bernazzani

دسترسی کامل به این مطلب برای اعضای ویژهٔ متمم امکان‌پذیر است.
 

برخی از سوالهای متداول درباره متمم (روی هر سوال کلیک کنید)

متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟

۸۶ نظر برای در پشت در پشت در پشت در

  پرطرفدارترین دیدگاه به انتخاب متممی‌ها در این بحث

  نویسنده‌ی دیدگاه : شهرزاد راسخ

  کارتون اول) گاهی برای تجربه ی عمیق زندگی، اونقدر درگیر چارچوب های کسل کننده و عاری از هرگونه زیبایی و تازگی و هیجان - و ساخته شده به دست دیگران - میشیم که فراموش می کنیم ما شایستگی این رو داریم که زندگی و دنیا رو با انتخاب ها و افسانه ی شخصی خودمون زیباتر، هیجان انگیزتر و متفاوت تجربه کنیم.
  کارتون دوم) ما آدمها گاهی اونقدر درگیر خودمون هستیم و به بی تفاوتی عادت میکنیم و همه چیز برامون رنگ عادی میگیره که کسانی رو که برای تجربه ی امن تر، راحت تر و دلپذیرترِ زندگی، برای ما هر روز و هر ساعت در حال تلاش و کوشش هستند؛ اصلاً نمیبینیم، نمی شناسیم، ازشون قدردانی نمی کنیم و حتی شده بی احترامی میکنیم. (شاید مثل "رفتگرها")
  کارتون سوم) شاید بد نباشه برای شناختن بهتر آدم هایی که فقط توی دنیای مجازی می شناسیم، یک سری هم به دنیای واقعی شون بزنیم.

  کارتون چهارم) چه بسا از دردها و رنج ها و سختی هایی که توی مسیری که تا هدفم می پیمودم ناله و گلایه می کردم، همانهایی بودند که بهم کمک کردن تا به سرعتم بیفزایم، سخت تر تلاش کنم، و حتی موفق بشم از دیگرانی که هیچگاه با این دردها و سختی ها مأنوس نبودند، جلو بیفتم و به خواسته ای که داشتم، تحقق ببخشم.

  کارتون پنجم) شاید در تاریک ترین و یأس آمیزترین لحظات زندگی یک انسان؛ کورسوی کمرنگی از امید، بتونه برای او - حتی برای اندکی هم که شده - زندگی بخش باشه.

   
  تمرین‌ها و نظرات ثبت شده روی این درس صرفاً برای اعضای متمم نمایش داده می‌شود.
  .