Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Menu
دوره آموزشی هدف گذاری (کلیک کنید)

درس‌های پیشنهادی برای مشارکت در گفتگوها و حل تمرین

اگر هنوز مسیر یادگیری خود را در میان درس‌های متمم و گفتگوهای متممی‌ها پیدا نکرده‌اید و تا کنون در هیچ بحثی مشارکت نداشته‌اید، می‌توانید کامنت‌گذاری را از یکی از درس‌های زیر شروع کنید.

ما آدرس این فهرست را برای شما در بالای صفحهٔ اول متمم نگه می‌داریم تا بتوانید باز هم به این‌جا مراجعه کنید. بعد از چند بار اظهارنظر و پاسخ به تمرین‌های درس‌های مختلف، به این کار عادت می‌کنید و دیگر به این صفحه نیاز نخواهید داشت.

در آن زمان کنار جملهٔ زیر علامت بزنید تا آدرس این فهرست را از صفحهٔ اول برداریم و دیگران آن را به شما نمایش ندهیم.

  دیگر این لیست را نشانم نده.

اتیکت و آداب معاشرت و حفظ دوستی از موضوعاتی است که همهٔ ما تجربه‌های بسیاری درباره‌شان داریم. به همین علت مشارکت در بحث‌ها و اظهارنظر دربارهٔ آن‌ها ساده است و می‌توانند جای مناسبی برای تمرین کامنت‌گذاری و مشارکت در بحث‌ها باشد:

  سه سوالی که دوست ندارید بشنوید

  آداب و اتیکت ارسال پیام و گفتگوی دیجیتال

آداب مهمانی رفتن و برگزاری مهمانی

  برای حفظ و عمیق‌تر کردن دوستی‌ها چه می‌کنید؟

درس‌های مربوط به سبک زندگی هم از جمله درس‌های متمم هستند که معمولاً متممی‌ها به آن‌ها علاقه دارند. دوستان بسیاری در بحث‌های سبک زندگی شرکت می‌کنند و نظرات و تجربه‌های خود را با دیگران در میان می‌گذارند. شما هم می‌توانید یکی از درس‌های زیر را بخوانید و پس از مطالعه، پاسخ تمرین درس را در بخش کامنت بنویسید:

  قوانین مورفی – بدشانسی‌هایی که حتماً پیش می‌آیند

  مکان سوم – مسئلهٔ مکان واقعاً جدی است

  معیارهایی برای سنجش سبک زندگی

اگر به متن‌های ادبی، کتابهای داستانی، سفرنامه و جستار علاقه دارید، از مطالبی که در بخش پاراگراف فارسی آمده شروع کنید. هزاران جمله از صدها کتاب و نویسنده در این بخش آمده است.

مطالب زیر می‌توانند نقطه شروع مناسبی باشند. احتمالاً درباره‌شان حرف دارید و راحت می‌توانید نظرات و تجربیات‌تان را بگویید:

  حمامی برای شما

  اتاق کار

  در ستایش سکوت و تمرین سکوت

مطالب زنگ تفریح (زنگ توقف) از مطالب سبک و سادهٔ متمم هستند که فضای مناسبی برای اظهارنظر محسوب می‌شوند. تعداد این مطالب از صد مورد فراتر رفته است (فهرست کامل). برای شروع می‌توانید از یکی از مطالب زیر شروع کنید و نظرتان را زیر این‌ها بنویسید:

عطر فضا – کاری واقعی یا کلاهبرداری؟

آیا خاکسپاری در فضا منطقی است؟ یا فریبی برای پول گرفتن است؟