Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Menu
دوره آموزشی هدف گذاری (کلیک کنید)

تجربه‌ی شما در استفاده از متمم

چند توضیح مهم (لطفاً پیش از پر کردن فرم بخوانید):

متمم از این توضیحات در صفحه‌ای که بعداً به عنوان Testimonial تنظیم می‌کند استفاده خواهد کرد. اگر تعداد پیام‌های دریافتی بیش از حد ظرفیت یک صفحه باشد، ممکن است صرفاً تعدادی از آن‌ها را انتخاب کنیم. لطفاً پیشاپیش ما را ببخشید.

بسته به فضای قرار گرفتن متن و عکس و با توجه به توضیحات سایر دوستان متممی، ممکن است مجبور شویم توضیحات شما را کوتاه‌تر و مختصرتر کنیم.

در آینده، هر زمان نظر شما راجع به متمم تغییر کند یا به هر علت دیگر که خودتان صلاح می‌دانید، متمم خود را موظف می‌داند پس از دریافت پیام شما در بخش پشتیبانی، نام و عکس و توضیحات شما را از صفحه‌ی Testimonial حذف کند.

در صورتی که شاغل نیستید یا به هر علت دیگری تمایل به ثبت اطلاعات شغلی / تحصیلی ندارید، بخش مربوط به شغل و اطلاعات شغلی را خالی بگذارید.

لطفاً‌ بخش شغل و عنوان شغلی را مختصر بنویسید (مثلاً: کارشناس کنترل کیفیت شرکت نوین‌آزما). در صورتی که دانشجو هستید، به جای شغل، به رشته‌ و مقطع تحصیلی و در صورت تمایل دانشگاه خود اشاره کنید (مثلاً دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت).

لطفاً عکس را مشابه عکس‌های ۳x۴ و با ملاحظات رایج در نظام جمهوری اسلامی ارسال کنید (در حد متعارف صفحات روزنامه‌ها و مجلات رسمی). ما عکس را در سایز ۱۰۰ تا ۱۵۰ پیکسل استفاده خواهیم کرد.

پر کردن بخش توصیه به متممی‌های تازه‌وارد،‌ الزامی نیست. اما اگر آن را پر کنید، قطعاً کمک بزرگی برای دوستان تازه‌واردتان خواهد بود.

نام و نام خانوادگی شما (الزامی):

عنوان شغلی و محل کار:

وبسایت یا وبلاگ یا پروفایل شبکه‌های اجتماعی

نظر شما درباره‌ی متمم و تجربه‌ی همراهی با آن (حداکثر ۳۰۰ کاراکتر):

توصیه‌ی شما برای دوستان متممی تازه‌وارد (حداکثر ۳۰۰ کاراکتر):

لطفاً تصویری از خود را در فرمت jpg و با سایز کمتر از ۱۰۰ کیلوبایت در اینجا آپلود کنید(الزامی):