Menu
نویسنده مطلب : محمود محمدی

مطلب مورد بحث:

پروژه پایانی درس استعدادیابی مقدماتی


پس از شناختن اصطلاحات مورد استفاده برای انواع استعدادها  در این درس به طور مشخص میتوانم از  داشتن استعدادهای استقرایی تحلیلی و موسیقی برای خودم نام ببرم.در صورتی که فردی مسئله ای را در حدود تخصص من مطرح کند و نیاز به حل آن داشته باشد،برای من انواع راه حل هایی تدائی می شود که حداقل یکی از آن ها جواب آن مسئله هست که استعداد استقرایی و تحلیلی لازمه آن است که البته بعد از این دوره اسم این موارد را یادگرفتم.
و برعکس آن من فکر می کردم در ایده پردازی و خلاقیت مستعد هست و به جای استعداد های ذکر شده در بالا اشتباه می گرفتم.
در صورتی که برای من مسئله  ای مطرح شود مطمئنا می توانم برای آن راه حلی پیشنهاد دهم حتی اگر یک کلمه در مورد آن بدانم بطور گسترده می توانم تحقیق کنم و جواب هایی پیشنهاد دهم که این متفاوت از ایده پردازی است.
فکر می کنم به همین دلیل بوده است که در مقطع کارشناسی چندین مقاله داشتم و حتی در سه پایان نامه کارشناسی ارشد به دوستانم کمک کردم در حالی که آن زمان کارشناسی داشتم و از تحصیل دور بودم.
ولی به دلیل عدم شناخت راه و هدف گذاری درست و کمی کمال گرایی و همچنین اینکه موارد ذکر شده از جمله ی استعداد هاست، نتوانستم به خوبی از آنها بهره مند شوم.
 در حال حاضر بر اساس استعداد موسیقی به حوزه مترجمی همزمان  که از دو سال پیش مقدمات آن را فراهم کرده بودم وارد شدم که بسیار دلپذیر و لذت بخش است و در مورد استعداد استقرایی و تحلیلی با توجه به هدف گذاری های انجام شده درصدد ورود به مبحثی جدید که کاملاً نیازمند این دو استعداد است، هستم  و تا لحظه نگارش این تمرین خروجیهای مثبتی از این هدف‌گذاری جدید داشته ام. هیچ نگرانی در مورد استعداد هایی که در آن ها ضعیف هستم، وجود ندارد به دلیل اینکه کاملا مطمئن هستم می توانم کسری های موجود را از طریق تحقیق، مطالعه و کاربیشتر جبران کنم.

 
برخی از سوالهای متداول درباره متمم
متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟