Menu
نویسنده مطلب : سید میثم صباغ

مطلب مورد بحث:

هر چقدر هم کوچک، اقدامی انجام دهیم


در گذشته:

۴ سال پیش بود که ضعف در زبان انگلیسی آزارم میداد و البته نیم نگاهی هم به مهاجرت داشتم. میدونستم اگه به آموزشگاه معتبر برم منو میذارن تو رده های پایین و زمانبر خواهد بود. برخلاف این روزها فکر میکردم اهل خود آموزی هم نیستم. پیگیر فرهنگسرای نزدیک شرکت شدم که کلاسهاش به شدت ارزون بود. منتهی برای سطحی که قبول شده بودم کلاس نبود، با دوتا از همکارها مطرح کردم و پذیرفتن که با هم بریم. ۶ ماه عصرها میرفتیم تا دوستان منصرف شدند. خوشبختانه من راه افتاده بودم و رفتم یه آموزشگاه معتبر، تعیین سطح شدم و بعد از ۲ ماه تو دوره های آمادگی آیلتس شرکت کردم. درسته که آزمون ندادم ولی ترسم ریخته و خوشحالم که تو این دو سال میتونم به منابع انگلیسی هم مراجعه کنم.

امروز:

از دوران دانشجویی میگفتم که جامعه شناسی رو دوست دارم منتهی در حد حرف بود. چند وقت پیش از خودم پرسیدم که توضیح بده که چه چیزی رو دوست داری و چرا؟ برای جواب دادن به این پرسش شروع کردم به مطالعه و همچنان دارم میخونم. حداقل اثراتش رو تو گفت و گو با دوستان و مطالب پراکنده ای که برای خودم مینویسم میبینم.

امیدوارم در آینده با توجه به کلیاتی که در ذهنم هست و در کنار پیگیری بیشتر متمم اثراتش بیشتر بشه.
آینده:
مدتی بود که نمیتونستم سر وقت در شرکت حاضر بشم، تأخیرات متعدد در محل کار در کنار کارهای جنبی خودم بسیار آزاردهنده بود. تصمیم گرفتم قراردادم رو به ساعتی تغییر بدم. در کوتاه مدت حالم بهتر شده و امیدوارم در آینده هم کمک کنه بیشتر و راحت تر برای خودم وقت بذارم.