Menu
نویسنده مطلب : مهدی زینعلی

مطلب مورد بحث:

تمرین نوشتن: از قتل کلمات نترسیم


به نام خدا

چقدر سخته تمرینی که تا حالا نکردی و بهش عادت نداری و انجام بدی هم مهارت تایپ و هم مهارت نوشتن اما کسی که علاقه منده تسلط کلامی  داشته باشه باید سختی شو به جون ودل بخره.

و اما تمرین قتل کلمات:

من از ۴ تا موضوع گفته شده موضوع سوم یعنی یکی از مشکلات کسب و کارهای ایرانی رو انتخاب کردم نمیدونم علتش شاید این بود که حدود ۶ سال از عمرم رو توی دانشگاه برای سپری کردن رشته مدیریت بازرگانی گذروندم و شاید ورق زدن کتابهای مدیریتی کمک کنه تو ریشه یابی مشکلات سازمانها و شرکتها. به سازمانهای دولتیمون کار ندارم که سراسر ایراد و مشکلن(ولی نمیدونم چرا اینقدر برای ورود به این سازمانها سر و دست میشکنن مثل خودم)از ساختار های موازی و ناقص وپیچیدشون گرفته تا کاغذ بازیهای عریض و طویلشون ولی سازمانها و شرکتهای خصوصی نیز حال و روز بهتری ندارن.
به نظر من دلیل مهم وشاید ریشه ای اون کمبود نیروهای متخصص و مجرب و دلسوزه چرا که آموزش و پرورش ما نتوانسته چنین افرادی رو تربیت کنه و ارزشهای دیگه ای تو ذهن ما نشسته از اون مهم تر والدین که نتونستن شیوه درست زندگی کردن یاد ما بدن چون خودشون هم اکثر یاد نگرفته بودن ولی امیدوارم همگی از آموزش و پرورش گرفته تا تک تک والدین یه تکانی به خودمون بدیم مثل کاری که محمد رضا و تیم متمم می کنند برای آموزش ، تا  آینده بهتری و بسازیم و به قول محمد رضا دنیا رو جای بهتری برای  زیستن کنیم.

تجربه :

نمیدونم چرابا اینکه متن دست و پا شکسته ای شد  حذف هر قسمتیش برام چقدر سخت بود .

 

 

برخی از سوالهای متداول درباره متمم (روی هر سوال کلیک کنید)

متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟