Menu
نویسنده مطلب : سروش اکبری زاهد

مطلب مورد بحث:

پروژه پایانی درس استعدادیابی مقدماتی


با توجه به نظرات دوستان پروژه نهایی بنده در مبحث استعدادیابی شاید کمی متفاوت بنظر برسه و میخوام که این پروژه رو بصورت روند داستان زندگی خودم تا به اینجا برای شما شرح بدم :

من از بچگی عاشق نقاشی کردن و طراحی فضای اطرافم بودم و از اونجاییکه خواهرم هم در اون زمان دانشجوی رشته مجسمه سازی بود ، ما همیشه در این دو زمینه ودر کل در مورد هنر باهم گپ و گفت و بحث داشتیم. این علاقه با من بزرگ شد و به همین سبب باعث شد که من به هنرستان برم و رشته نقاشی رو انتخاب کنم.
در کل میتونم بگم که من قبل از اینکه به جمع متمم بپیونم و با مدل جانسون اوکانر آشنا بشم فهمیدم از  کودکی از استعدادهای تجسم فضایی و ایده پردازی و حافظه طراحی بدون اینکه بدونم استفاده میکردم و به مرور زمان با استعداد های تفکیک رنگ ها و تسلط بر انگشتان هم آشنا شدم .

من در مبحث تفکیک رنگ هم یک بازی به سایت معرفی کردم که خیلی جذابه و به شما نمره میده “blendoku” توی این بازی نمره من ۹۶ از ۱۰۰ نمره شد که برای خودم هم جالب بود.

در مورد استعداد تسلط بر انگشتان میتونم بگم که متوسط رو به بالا هستم و اگر موقعی کاری با این محوریت به من سپرده شده و من از اون سرباز زدم فقط بخاطر این بوده که شاید در اون زمان حوصله اون فعالیت رو نداشتم ولی در کل با کارهایی که ظرافت طلب میکنن میونه خوبی دارم.

در زمینه خواندن سریع اونقدر توانمند نیستم و طول میکشه تا کامل یک متن رو درک کنم ولی فکر کنم این موضوع به استعداد من در تحلیل بر میگرده . در زندگی و کارم همیشه همه چیز رو تحلیل میکنم و همیشه خودمو مورد ارزیابی قرار میدم و این موضوع همیشه باعث پیشرفت من بوده .

این موضوع به عقیده من با سه مبحث توانایی استقرا و ایده پردازی و نگاه به جلو بیشتر از بقیه مباحث در بیشتر در ارتباطه.

در زمینه کار با اعداد همیشه مشکل داشتم و همیشه برای بهتر شدن در این زمینه تلاش میکنم.

سیلوگرام به تازگی برای من مسئله مهمی شده ، برای من همیشه شکل فرم ها و اشکال کلمات به زبان های دیگه جذاب بوده تا یادگیری خود اون زبان ،بخاطر همین شرایط خوبی در این زمینه ندارم.موسیقی و تشخیص صدا همیشه برای من لذتبخش بوده و همیشه سعی میکنم در این یک مورد بروز بودن خودمو حفظ کنم .
به شما توصیه میکنم که حتما سبک های جدیدی که به موسیقی اضافه شدند رو پیگیری کنید و گوش بدید .

در کل من در زمینه های تجسم فضایی، توانمندی استقراء،ایده پردازی،استعداد تحلیلی،حافظه طراحی،تشخیص و تفکیک رنگها،نگاه روبه جلو،تسلط بر انگشتان خودمو خوب ارزیابی میکنم ، در زمینه موسیقی بیشتر سعی میکنم شنونده خوبی باشم و لذت ببرم.

در زمینه سیلوگرام،خواندن سریع و کار با اعداد ضعیف هستم و باید روی خودم کار کنم.

 
برخی از سوالهای متداول درباره متمم
متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟