Menu
نویسنده مطلب : حبیب صادقی نژاد

مطلب مورد بحث:

انواع مسئله‌ها بر اساس سطح پیچیدگی


مسئله نوع اول :

زمانیکه به دلیل بر پایه ی اینترنت بودن کسب و کار ما تلفن های وویپ با اختلال روبرو میشود یا نرم افزارهای مورد نیاز عملیات داخلیکارمندان مانند سی آر ام دچار مشکل میشود که افراد مسئول باید در ابتدا موارد همیشگی را چ کنند که اصولا به نتیجه هم میرسد مانند خاموش و روشن کردن مودم یا ری استارت کردن لپ تاپ و …

فاصله با استاندارد :

زمانی میتوانستیم دریک فصل نسبت به فصل قبل از آن رشد بسیار بالایی را تجربه کنیم ( چه در درخواست ها چه در تامین نیاز و رضایتمندی بیشتر مشتری ) اما بدلیل به وجودآمدن مسائل پایه ای ، زیرساختی و مسائل بااولویت بالاتر به صورت مقطعی از آن استاندارد فاصله گرفتیم.

تعریف استاندارد بالاتر :

بخشی ازحوزه ی کاری مجموعه مربوط به دپارتمان contact center است که میانگینی برای مدت زمان مکالمه با مخاطب یا قرارگیری مشتری در صف انتظار پاسخگویی دارد . به عنوان مثال در صف انتظار قرارگرفتن مشتری برای در ارتباط قرار گرفتن با یکی از کاربران بخش  ۱۹ ثانیه است . میخواهیم این عدد به ۱۵ ثانیه برسد .

نیازهای نوآورانه :

برای ایجاد بیشتر دغدغه در نیازمندی به آموزش و مطالعه و فکر بیشتر برای داشتن خروجی با کیفیت بهتر فکر به ایجاد زمان هایی برای داشتن کارگاه های آموزشی با درگیرکردن خود کارمندان کرده ایم . در این سیستم چالش ها و دغدغه های جدیدی تعریف شده که  سبب یکپارچگی اطلاعات در سطوح مختلف و افزایش سرعت در برنامه ریزی ها به صورت همگانی می شود .

 

برخی از سوالهای متداول درباره متمم (روی هر سوال کلیک کنید)

متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟