Menu
نویسنده مطلب : بنیامین

مطلب مورد بحث:

فایل صوتی درباره مهارت یادگیری کریستالی - ماجرای دروغ و فریب


با خوندن کامنت ها متوجه شدم که خیلی از این یادگیری کریستالی که اکثر ماها تجربه کردیم توی حوزه تخصصی هستش که الان تقریبا مشغول هستیم. این یه دلگرمی برای ما هستش که حداقل میدونیم که دنبال چه موضوعی هستیم و هدفمون رو تقریبا مشخص کردیم.

اگر من هم بخوام از تجربه خودم بگم باید از حوزه تخصصی خودم ( که البته الان دیگه توی اون حوزه تقریبا فعالیتی ندارم) بگم. الان که بهش فکر میکنم واقعا تجربه خیلی جالبی برام بود و همین کریستالی فکر کردن باعث شد که منو توی اون موضوع واقعا یک سر و گردن از بقیه بالاتر ببره. این موضوع به قدری برای من کریستالی شده بود که زندگینامه افراد متخصص توی این حوزه رو هم رفتم دنبال کردم و مدام پیگیر بودم که دیگه چه چیزهایی وجود داشته که الان موضوع تا این حد پخته شده.

البته هنوز که هنوزه دنبال یکسری ابهاماتش هستم و بعضی وقتا واقعا منو قلقلک میده که برو و دوباره پیگیر موضوع باش. توی بررسی هام به نتایجی رسیدم که شاید خیلی از آدمهایی که موضوعات رو واقعا پخته کردن الان اسمی ازشون نیست و توی بعضی از جاها یک اشاره ای بهشون بشه و سریع رد بشن از موضوع. هدفم از گفتن این جمله این بود که وقتی داریم فکر میکنیم که واقعا الان دیگه نهایت کریستال هستیم باید بدونیم که هنوز هیچی نمیدونیم چون هنوز با خیلی از ماجراها برخورد نکردیم.

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی ……

 
برخی از سوالهای متداول درباره متمم
متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟