Menu
نویسنده مطلب : ali karimi

مطلب مورد بحث:

پروژه پایانی درس استعدادیابی مقدماتی


 
در بحث استعداد جا داره که بگم من بیشترین چیزی که باعث میشه در کارم موفق باشم اینه که توانایی درک مسایل را دارم یعنی خیلی زود قانون و رابطه موضوعات برام مشخص میشه. و بزرگترین مشکلی که به نظرم برام وجود داره عدم توانایی نوشتن و انشا هست.
 
استعداد های مورد نظر جانسون اوکانر به شرح زیر برای من صدق می کنه: 
 
  استعداد استقرا: این استعداد باعث موفقیت در کارهایی بوده که تاکنون با آن روبرو بوده ام . با توجه به تجربیات و شرایط کاری گذشته و دیدن شباهت ها سعی بر حل مسایل روز را دارم.
 
استعداد ایده پردازی: به نظرم در ایده پردازی قوی نیستم ولی همیشه سعی کردم که کارهای متفاوت از قبل انجام دهم.
 
  استعداد خواندن سریع: از ابتدای دوران تحصیل تا حدود یک سال قبل سرعت خواندن پایینی داشتم ولی یک سال گذشته با تمرین قواعد تندخوانی سرعت خواندم را بیش از دو برابر کرده ام.
 
  استعداد استدلال و تحلیل: توانمندی کار با داده های محدود و آنالیز اطلاعات را دارم و با توجه به حرفه ای که در آن مشغول به کارم بسیار باعث موفقیت من شده است.
 
  استعداد کار با اعداد: از دسته افرادی هستم که ۲+۲ را با اکسل حساب می کنم.
 

  استعداد سیلوگرام: با توجه به اینکه در یادگیری زبان انگلیسی موفق نبوده ام نمی توانم بگویم که این استعداد را دارم. البته فکر می کنم عدم یادگیری زبان انگلیسی برای من مربوط به نداشتن استعداد نگاه به جلو است.
 
  استعداد حافظه طراحی: طراح خوبی نیستم ولی حافظه طراحی دارم. این استعداد را تقریبا هیچ وقت پرورش نداده ام.
 
  استعداد تشخیص و تفکیک رنگ‌ها: تفاوت رنگ ها برایم مشخص است ولی هیچ گاه از آن استفاده نکرده ام . لینک تست مربوط به رنگ ها را انجام دادم و حاصل عدد صفر( بهترین امتیاز) شد.
 
  استعداد نگاه به جلو: این استعداد برای من خیلی کم بوده است.
 

  استعداد کار با انگشتان: تایپ ده انگشتی را به سرعت یاد گرفتم و بعضی از کارهای مربوط به دست را می توانم با تسلط انجام دهم.
 
  استعداد موسیقی و تشخیص صدا: استعداد نوازندگی داشتم موسیقی را تقریبا بدون کلاس یاد گرفتم و سرعت پیشرفت در نوازندگی داشتم. اما در ساختن موسیقی به نظر استعداد نداشتم.
 
استعداد تجسم فضایی و درک ساختارها: این استعداد را در حال حاضر ندارم ولی در گذشته علاقه زیادی به این موضوع داشتم و در زمینه هایی هم وارد شدم.
 

 
برخی از سوالهای متداول درباره متمم
متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟