Menu
نویسنده مطلب : مختار راد

مطلب مورد بحث:

چگونه به صفحه اول گوگل راه پیدا کنیم (۲)


اگر عکسی در نتایج جستجوی گوگل یا از هرجای دیگری پیدا کردید که برای بارگذاری در سایت، به کارتان می آمد ولی کیفیت یا ابعاد قابل قبولی نداشت یا نوشته های مزاحم و واترمارک داشت، میتوانید در موتور جستجوی tineye.com کیفیت های بالاتر آن را بیابید.

این موتور جستجو تفاوت هایی با جستجوی عکس در گوگل دارد. هدف گوگل پیددا کردن تصاویر مرتبط است. ولی tineye خود عکس را با کمترین اختلاف در سراسر وب پیدا میکند.نوشته ها و واتر مارک ها را تشخیص میدهد و به ترتیب بالاترین کیفیت یا بهترین یکسانی، لیست میکند. (sort by : Biggest or best match)

ضمنا اگر میخواهید بدانید تصویر مورد نظر کلا چقدر در سایت ها در سراسر دنیا استفاده شده یا چقدر در سایت های فارسی زبان بکاربرده شده است ، این جستجو بسیار راهگشا است. این کار حداقل برای اینکه مطمئن شوید در بین سایت های فارسی زبان، تصاویر سایتتان یونیک و منحصر بفرد باشند ، میتواند مفید واقع شود.

فایده دیگر این جستجو برای کسانی است که خودشان عکاس هستند و یا تصاویر منحصر بفردی را در وبسایتشان بارگذاری میکنند. به این طریق میتوانید بررسی کنید که مبادا از تصاویرتان در جای دیگری کپی برداری شده باشد.

 
برخی از سوالهای متداول درباره متمم
متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟