Menu
نویسنده مطلب : مریم محمودی

مطلب مورد بحث:

برندسازی درونی | خودتان را یک چرخدنده نبینید!


میدانم که به اندازه کافی روی مسوولیت هایی که به عهده ام گذاشته میشود وقت نمیگذارم اما وقتی هم که وقت میگذاشتم کسی قدردان نبود.

جمله اصلاحی: میدانم که به اندازه کافی روی مسوولیت هایی که به عهده ام گذاشته میشود وقت نمیگذارم و دارم سعی میکنم یکی یکی عواملی که باعث این امر شده را پیدا کنم و انها را کم کم برطرف کنم چون میدانم که این وقت نگذاشتن در دراز مدت روی قضاوت دیگران از من و احساس خودم نسبت به خودم تاثیر منفی میگذارد و از یک حوزه خاص به حوزه های دیگر زندگی ام هم سرایت میکند.

مثلا فهمیده ام یکی از دلایل این موضوع دیر شروع کردن انجام مسوولیت هاست، بنابراین تصمیم گرفته ام که تا جایی که میشود هر وقت کسی کاری بهم سپرد همان موقع شروعش کنم . اگرچه این کار سختی است چون کارهای قبلی که انجام نشده اند به ددلاین رسیده اند و وقت کم است . اما بازهم تلاش کردم از وقت های شخصی ام استفاده کنم تا این عقب ماندگی را جبران کنم و به روزی برسم که دیگر به لحظه باشم.

یک دلیل دیگر مقایسه خودم با دیگران است که انها برای فلان کار، فلان قدر وقت میگذارند پس من هم باید همینقدر وقت بگذارم و نه بیشتر .  برای این هم با خودم اینطور کنار آمدم که شاید انها قبلا دانش یا تجربه لازم را کسب کرده اند و الان دارند بهره آن را میبرند، پس بدون توجه به اینکه نوشتن یک متن یک صفحه ای از دیگران چقدر وقت میگیرد زود شروع کن و هر مقدار که لازم است وقت بگذار.