Menu
نویسنده مطلب : محمد معارفی

مطلب مورد بحث:

FAB چیست؟ معرفی محصول بر پایه‌ی ویژگی/مزیت/منفعت


حوزه ی مورد نظر ارائه ی خدمات خرید و فروش واجاره ی واحدهای مسکونی به صورت آنلاین و در قالب وبسایت می باشد به صورتی که اطلاعات واحدهای مسکونی به صورت کامل و همراه با عکسهای واقعی در آن قابل دسترسی باشد. چیزی شبیه اسکانو با تفاوتهای خاص.

ویژگیها (F):وبسایت مورد نظر ظاهر جذاب و کاربرپسند دارد، امکان جستجوی خانه های مورد نظر بر اساس مشخصاتی که مد نظر است، امکان دیدن عکسهای خانه هاو سایر مشخصات آنها به صورت کامل، امکان مقایسه ی قیمتها در مناطق مختلف تهران. تمام کارهای عکاسی و دریافت اطلاعات لازم از طرف مدیران وبسایت انجام می شود.

مزایا (A): نسبت به مشاوران املاک فیزیکی: خانه های بیشتری برای اجاره یا فروش در وبسایت وجود دارد، هزینه های بستن قرارداد کمتر است، امکان مقایسه ی قیمتها در مناطق مختلف وجود دارد، امکان جمع آوری داده های آماری از وبسایت بعد از مدت مناسبی که  ازشروع به کار آن می گذرذ. بدون نیاز به حضور فیزیکی، تا حد خوبی  می توان ظاهر خانه را از طریق عکسها بررسی کرد. به دلیل دسترسی راحت، مشتریان بیشتری از خانه ها بازدید می کنند.

منفعت (B): مشتریان می توانند با صرف زمان کمتر و راحت تر خانه ی مورد نظر خود را انتخاب کنند. از طرفی با پرداخت هزینه ی کمتر برای عقدقرارداد از نظر مالی هم صرفه جویی می کنند.

صاحب خانه ها نیز می توانند بدون اینکه درگیر فرآیند عکاسی و … شوند، خانه خود را زودتر اجاره دهند یا به فروش برسانند و از امکان مشاوره ی وبسایت برای قیمت گذاری نیز بهره مند شوند.از طرفی به دلیل اینکه انتخاب اولیه توسط مشتریان، از طریق وبسایت و عکسهای موجود انجام می شود از تعداد مراجعات مشریانی که منزل را نمی پسندند، کم می شود.