Menu
نویسنده مطلب : مهدی رجبی

مطلب مورد بحث:

چرا می‌خواهید کارآفرین شوید؟ انگیزه شما از کارآفرینی چیست؟


یکی از انگیزه های اصلی من برای ورود به دنیای کار افرینی، زیر دست نبودن و برای کسی کار نکردن بود. همیشه برایم سخت بود که برای کسی کار بکنم و از دستورات اون پیروی کنم. هرچند که برای شروع کارافرینی چند سالی را به شاگردی کردن پرداختم ولی از آنجایی که هدف مستقل شدن در آینده و داشتن کسب و کار خودم را داشتم برایم قابل تحمل بود و سعی میکردم ر همین چند سال از کارم لذت ببرم و کسب تجربه کنم.

یکی دیگر از انگیزه های من برای کار آفرینی این بود که نمیتوانستم با پول کم زندگی کنم و هیچگاه نمیخواستم که زندگی معمولی و با درامد متوسطی را داشته باشم. برای همین سراغ کار آفرینی امدم. هرچند که بعد از ورود به دنیای کار آفرینی درامدی به مراتب کمتر از کارمندی را کسب کردم ولی از آنجایی که امید به اینده داشتم میتوانستم شرایط فعلی را تحمل کنم و دوام بیاورم.

تم کاری من هم بیشتر شبیه به اون چیزیه که حمید طهماسبی اشاره کرد. به دنیای کار آفرینی وارد شدم به امید بهتر شدن آن مارکت و آن مدل کسب و کار، همیشه فکر میکردم که این کسب و کارها چرا این قدر ضعف دارند و برای بر طرف کردن آن ضعف ها اقدام نمیکنند؟ که البته بعد ها فهمیدم که آن کسب و کارها خیلی هم بد کار نمیکردند و خیلی ضعف ها اجتناب ناپذیره و نمیشه برای اون کاری کرد.

 

 

برخی از سوالهای متداول درباره متمم (روی هر سوال کلیک کنید)

متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟