Menu
نویسنده مطلب : علیرضا آذری

مطلب مورد بحث:

تعریف منحنی یادگیری چیست و برای ما چه کاربردی دارد؟


به نظر من تمام یادگیری ها در زندگی و بخصوص در کار مهم و ضروری است و استفاده از یکی شاید در یک موضوع مفید باشد ولی در موضوع دیگر شاید یک مانع ایجاد کند و چه بسا از رسیدن به آنچه در نظر گرفته شده دور کند .

هر کس در هر شغلی که هست به نوعی از تمامی یادگیری ها استفاده می کند .شاید در امور بازرگانی فردی برای یک شرکت خریدی انجام داده و بنا به نوع کالا که ارزش بالایی دارد باید دقت بیشتری نماید و در این فاصله که زمان کم است رو به کتاب اینکوترمز و یا خلاصه آن می کند تا سریع نسبت به نوع حمل آن تصمیم بگیرد.و شاید بعد از تصمیم می گیرد در حین پروسه کاری خود شروع به یادگیری تدریجی قوانین حمل و نقل بکند .

در حین کار هم در حمل کالاهای بین المللی که شاید از نوع ترکیبی باشد ممکن است دچار چالش های مختلفی بشود بخصوص حمل نمونه کالا که معمولا پروسه پر چالشی هست و مطمئنا در این چالش های تجربیات زیادی بدست می آورد که در دفعات بعد خیلی در تصمیم گیری هایش کمک خواهد کرد .

و فردی که  تازه در این شغل وارد شده و تجربه کافی ندارد در ابتدا شاید یادگیری این موضوع ها بصورت کند انجام گیرد ولی بعد از یادگیری اصول اصلی پیشرفت سریع خواهد بود ولی باز بدلیل متفاوت بودن کیس ها شاید مجدد در آینده روند یادگیری کندتر شود .

 
برخی از سوالهای متداول درباره متمم
متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟