Menu
نویسنده مطلب : علیرضا امیری

مطلب مورد بحث:

صداقت در کسب و کار (کلیپ تصویری محمدرضا شعبانعلی)


امروز ۳۶۵ روزه که من به متمم عزیز پیوستم و اولین سالروز همراهی خودم و متمم رو جشن میگیرم و مطمئنم با صداقت و دانش و بینشی که متمم داره این ارتباط همیشگی خواهد بود.

متمم عزیز

۳۶۵ روز است که من با تو زندگی میکنم و در این ۳۶۵ روز با دوستان زیادی آشنا شده ام. دوستان هم اندیشی که هرگز ندیده امشان. اما با عشق در کنار هم هستیم دوستان خوبی مثل آقای علیرضا داداشی، علی کریمی، هیوای عزیز، پیمان اکبرنیا، بهروز مطیع عزیز، جناب یاور مشیرفر، سرکار خانم طاهره خباری، سرکار خانم سیمین ابراهیمی، سرکار خانم شهرزاد، خانم سارای عزیز، جاوید مقدم عزیز، استاد محمدرضا حق پرست، یاسین اسفندیار، آقا هومن کلبادی خوش قلب عزیز، نیما ظهیریان، جناب سعیدی پور، سامان عزیزی، علیرضا جاهد، امید چروی خوب من و همه ی دوستان عزیزی که اسمشان را نبردم.

دوستان خوبم؛ به همان اندازه که متمم عزیز به من زندگی آموخت شما نیز به من درس هایی از زندگی و محبت و هم اندیشی آموختید. از شما بخاطر همه ی خوبی هایتان سپاسگزارم و امیدوارم در همه ی مراحل زندگی شاد و خوشبخت باشید و مثل همیشه در مسیر دانش ورزی و در راه توسعه و پیشرفت خود و کشورمان ایران پیروز و موفق باشید.

از متمم عزیز و مخصوصا محمدرضای عزیز، سرکار خانم تاجدینی و سرکار خانم قلی پور و همه ی همکاران عزیز متمم هم بی نهایت سپاسگزارم. شما صداقت واقعی و حرفه ای در کسب و کار را به خوبی توانستید به ما نشان بدهید و این یکی از بزرگترین درس هایی است که ما از شما یاد گرفتیم. از شما به خاطر همه چیز ممنونم و از اینکه این شاگرد کوچک خود را در این دانشگاه وزین همچنان میپذیرید از شما بی نهایت سپاسگزارم.

متمم عزیز دوستت دارم.