Menu
نویسنده مطلب : سید میثم صباغ

مطلب مورد بحث:

ایده هایی برای وبلاگ نویسی


– نوشتن از تناقضاتی که در رفتارهای خود و دیگران می بینیم. این موضوع همیشه یکی از دغدغه های من بوده و شاید بهانه ای باشد برای نوشتن.

– خلاصه و برداشت ها از فیلم و تئاتر و سریال. (فکر می کنم از اونجایی که قصد ما نوشتن حرفه ای از سینما و غیره نیست باید با احتیاط بیشتری بنویسیم)

– ایجاد ارتباط بین موضوعات به ظاهر بی ربطی که در روز با آنها مواجه می شویم. بطور مثال تلاش کنیم بین درسی از متمم، موضع گیری سیاسی یک مسئول و اتفاقات داخل یک رمان یا فیلم و مقاله ای اقتصادی یا اجتماعی  ارتباطی بیابیم. به نظرم با نگاه چند بعدی به مسائل در تقویت خلاقیت ما نیز مؤثر خواهد بود.

– می تواند از بحث ها و تبادل نظراتی که با دوستان داریم  سوژه هایی برای نوشتن استخراج کنیم. حداقل برای من درک تفاوتهای بین آدمها و پیدا کردن ریشه اختلاف نظرها جذاب و شیرین بوده است.

پ.ن. تجربه نوشتنم بسیار محدود و پراکنده بوده است. امیدوارم با کمک و انگیزه ای که از متمم گرفتم و با تشکر ویژه از شاهین کلانتری بابت صحبت های شیرینش در گردهم آیی، صفحه اینستاگرام و کانال تلگرامی آموزنده و روحیه بخشش بتونم نوشتن رو به یه عادتی دل انگیز تبدیل کنم که همیشه می خواستم.