Menu
نویسنده مطلب : امید

مطلب مورد بحث:

یک کسب و کار جوان دارم


درود و وقت بخیر

بنده در آستانه ۲۵ سالگی به سر می برم، از ابتدای شناخت حوزه تکنولوژی نرم افزار و رایانه به آن علاقه مند شدم و از روی همین علاقه مندی و یادگیری سریعی که تو قسمت های پیش پا افتاده داشتم برخلاف تمام توصیه ها و نصیحت هایی که منو به رشته ریاضی سوق میداد رشته کامپوتر رو انتخاب کردم و وارد هنرستان فنی شدم تا اینکه سه سال پیش مدرک لیسانس رو هم در همین رشته گرفتم و بعد از اون ۲سال سربازی رو به صورت امریه بازم هم در حوزه نرم افزار در یک ارگان دولتی سپری کردم، یک سال هم بصورت پاره وقت برای سازمان مذکور کار کردم (توضیحات تنها برای بیان این نکته بود که تو تمام این سالها علاقه ی درونی ام نسبت به این حوزه تغییری نکرده.) ، به تازگی به پیشنهاد یکی از دوستان که متمم رو هم همون دوست عزیز بهم معرفی کرده (با تشکر از ایشون) شروع به ایجاد یک کسب و کار در حوزه برنامه نویسی و طراحی نرم افزارهای مبتنی بر وب سرویس کردیم و تا اینجا با وجود اینکه شروع به سوددهی نکرده ایم اما پیشرفت و نتیجه ای خوب داشته ایم. اولین ایده ما “مارکوسفر” نام دارد که سرویسی برای سامان دهی و گشودن گرهی از مشکلات سفرهای بین شهری است که البته به دلیل مشکلات مالی هنوز تبلیغات گستره ای انجام نداده ایم.

قصد ما برای ادامه کار گسترش فعالیت به حوزه های دیگر و توسعه پروژه های قبلی است.

درکل ایده ها و طرح های آینده و در دست بررسی ما در حوزه تجارت به تجارت و تجارت به مشتری است و برای طرح های خود وب سرویس، وب سایت و برنامه های موبایلی خواهیم ساخت.

درحال حاضر مشغول توسعه تیم برنامه نویسی، گرافیست و بازرگانی خود هستیم.

جا داره اینجا از دوستان متممی که علاقه مند به همکاری هستند دعوت کنم که میتونن با ایمیل زیر تماس بگیرن و رزومه و سوالات و شرایط خود را برای ما بفرستند.

info@markosafar.ir

لطفا دوستان مطرح کنن که از متمم با ما آشنا شدند. در حال حاضر محل فعالیت ما استان ایلام است ولی اگه شرایط فراهم باشه میتونیم به صورت دورکاری هم همکاری داشته باشیم.

در حوزه نام گذاری گروهمون هنوز به نتیجه نرسیدیم، اگه دراین مورد هم مطلبی باشه استقبال خواهیم کرد، دوستان متممی هم میتونن روی اسم گروه ما نظر بدن.
ممنون از متمم و خوانندگانش.