Menu
نویسنده مطلب : رحیم خورشیدی علی کردی

مطلب مورد بحث:

کتابفروشی آمازون | درسی در تبلیغات یا در تکنولوژی؟


سلام

شما چنین اقدام یا اقدامهایی را، به کدام فضا نزدیک‎تر میدانید؟ تغییر نگرش دنیای تکنولوژی و جدی گرفتن دنیای فیزیکی؟ یا شیوه‎ای جدید برای تبلیغات؟

به نظر من آمازون که مدت هاست در دنیای مجازی و در حوزه کتاب  یکه تازی می کنه ،با انجام این کار که به نوعی تغییر نگرش محسوب می شود یک روش جدید تبلیغاتی بوجد آورده که همه مردم و رسانه ها به رایگان برای آمازون تبلیغ کنند.

بسیاری از کسب و کارها، این روزها خدمات آنلاین هم ارائه می‎دهند. به نظرتان آینده‎ی کسب و کارهای فیزیکی چیست؟ کدام از بین می‎روند و کدام، همچنان با قدرت و عظمت، باقی می‎مانند؟

آیا اینترنت باعث منسوخ شدن تلوزیون شد؟شاید خدمات آنلاین بر  روشهای زندگی تاثیر بگذارند ولی بر اصول زندگی نه.منظور از اصول زندگی ،با هم بودن و علاقه به ارتباط ولذت بردن و….شما با انتخاب  غذای رستوران به صورت آنلاین ،در وقت وهزینه و….صرفه جویی می کنید.روشهای خرید تغییر می کند ولی خوردن و با هم بودن و….خیلی تغییر نمی کند.

آیا کسب و کارهای فیزیکی جدیدی برایتان قابل تصور است که امروز وجود ندارند، اما ممکن است در آینده به پشتوانه فضای دیجیتال و دنیای آنلاین، به وجود بیایند؟

دنیای دیجتال گر چه الان به فرد گرایی دامن می زند ولی به مرور این روش متوقف می شود.میل انسان ها به اجتماعی بودن ،عطشی نیست که به این زودی ها فرونشیند.مگر فیس بوک و واتس آپ و….زیربنایشان دورهم نشینی مجازی نیست؟در آینده ما دوستان همفکر خود را در بستر آنلاین می بابیم ولی دوست داریم در قهوه خانه ای بنشینیم با هم رودرو و چشم در چشم از عقاید و افکار مشترک سخن برانیم.یعنی با با استفاده از  فیلتر(محدود سازی مفید اطلاعات .منظور فیلتر به معنای حذف کردن نیستش) دنیای آنلاین به افراد وابزار و امکاناتی که در یک مکان فیزیکی مجتمع شده ،سریع تر دسترسی پیدا می کنیم.