Menu
نویسنده مطلب : امین آرامش

مطلب مورد بحث:

روشهای نادرست متمم خوانی!


سلام به همه متممی های عزیز

نکته اول رو رعایت میکردم، اکثرا هم از اینترنت موبایل فقط در هنگام ضرورت استفاده میکنم و با توجه به راحت نبودنش احساس خوبی از خوندن توی موبایل ندارم. وبگردی با موبایل بعد از روزهای اولی که ذوق استفاده از تلفن هوشمند رو داشتم، به یک کار ناخوشایند برام تبدیل شد.

نکته دوم رو به تجربه در موارد مختلف به کار می بردم، مثل مقید بودن به همراه داشتن مداد موقع خوندن کتاب و خط کشیدن زیر جملات خوب و یادداشت برداری در حاشیه اون. البته اعتراف میکنم که در مورد خوندن متمم زیاد این مورد رو رعایت نمیکردم که از این بعد چنین نخواهد بود. در این راستا یک Notebook جدید به نام متمم در OneNote همین الان ایجاد کردم که در حین خوندم متمم یادداشت برداری داشته باشم، با توجه به اونچه الان به ذهنم رسید سه تا Section هم ایجاد کردم که حتما بیشتر خواهد شد: (من در استفاده از OneNote مبتدی هستم! ولی گفتم این عکس رو بذارم شاید بدرد دوستان بخوره.)

روشهای نادرست متمم خوانی!
نکته سوم رو هم متاسفانه تا الان رعایت نمیکردم ولی قول میدم به خودم که از این به بعد چه در متمم و چه غیر اون رعایت کنم. انصافا هم بعد از خوندن بند دوی این قسمت که بولد شده صبر کردم و از اون به بعد این اصل رو رعایت کردم!

نکته چهارم رو هم تا حدی رعایت میکردم، در این حد که چند روز پیش توی قسمت پیام اختصاصی، متمم بهم گفت که جزء ده درصدی شدم از متممی ها که بالای ۱۰ تا کامنت دارم و کلی خوشحال شدم! البته فکر کنم با سابقه بیش از ۵۰۰ روز متممی بودن ۱۴ تا کامنت واقعا کمه، با این توضیح که فکر کنم توی کل این مدت به صورت میانگین بیش از ۱ بار سر زدم به متمم. بنابراین از این به بعد بیشتر نظر خواهم داد.