Menu
نویسنده مطلب : حسن شفیقیان

مطلب مورد بحث:

پروژه پایانی درس استعدادیابی مقدماتی


با سلام

اگر بخواهم خودم را تحلیل کنم باید بگویم که در کودکی سیستم بدنی خوب و علاقه  فراوان به ورزش داشتم و تا حدودی نیز موفق بودم اما ارزوهایی که داشتم نمی دانم اصلا چگونه شد که به ورطه فراموشی رفت و من الان در مرز سی سالگی مانده ام و ارزوهایی و رویاهایی بر باد فنا رفته و امیدی کم رنگ.نمی خواهم از نبود امکانات و پشتوانه مالی عاطفی و دیگر چیزها حرفی به میان بیاید .

واقعا با کوله بار تجربه این سالها نمی توانم به قطع بگویم که در چه استعداد داشتم و در مطالعه بخش های گذشته نیز چیز زیادی در مورد خودم متوجه نشدم جز استعداد نگاه به جلو که کمی پررنگ تر از دیگر موارد بود.

شاید محمد رضای عزیز قبل از اینکه از استعداد حرف بزنیم شاید بهتر بود در مورد استعدادهایی که بر اثر بی اطلاعی والدین مستمند و بازیگوشی کودک و البته بی اطلاع از اینده حرف به میان بیاید.

خلاصه الان در مرز سی سالگی از بهیاری تا مدیریت خوانده ام و علاقمند شدید به بحث  های مشاوره ای و در میان صحنه بودن و پرورش پرندگان زینتی و تجربه های هرچند کم در مورد هریک از این موارد مانده ام و هیچ کدام را تا انتها درست و حسابی انجام نداده ام و چشم امیدم به سمت این حوزه استعداد یابی متمم است تا این سالهای زیاد و با ارزش باقی مانده عمر را استعدادم را بشناسم و دنبال علاقه ام بروم تا قلعه اون کار بروم و تمام عمر و دارایی را صرف ان کار کنم.

موفق باشید و شاد.ممنون که خوندید.