Menu
نویسنده مطلب : علیرضا امیری

مطلب مورد بحث:

تشکر متمم از تعدادی از دوستان متممی


محمدرضای عزیز و گروه محترم متمم

ما از شما ممنونیم که مارو لایق این دونستید که در کنار شما باشیم و حرف بزنیم و اظهارنظر کنیم. همینکه شما کمک کردین تا جمعی از چنین دوستان فهیمی گرد هم بیان و حرفها و داشته ها و تجربیاتشون رو بگن برای ما نعمتی است که ممنون شما و شکرگزار خداییم.

یکی از دغدغه های همیشگی من از ابتدا خواندن و یا نخواندن (از دست دادن) اظهارنظرهای خوب و مفید سایر دوستان بوده. حتما خودتون هم بهتر میدونید که گاهی بعضی از نظرات دوستان متممی همتراز با محتوای متمم و در بعضی مواقع بالاتر بوده.

برای همین همیشه تلاشم این بوده که حرفهای دیگران رو بخونم. در کنار اینکه خواندن حرفهای دیگران به جاافتادن آن مبحث درسی در ذهن من کمک کرده، بسیاری از ایده ها و تفکرات و نگرشهای جدیدی به ذهنم راه یافته، و باعث ارتقای من شده.

وقتی کامنت ها رو میخونی؛ از شادی خسروی یاد میگیری که چگونه با کشف مزاجت در سبک زندگی ات تغییر دهی و از زهرا غلام نژاد میشنوی که دوست داره برای بانوان محیط های ورزشی ایجاد کنه. از  عزیزه تیموری میشنوی که فرزندش در کنکور رتبه ی تک رقمی آورده و از آقای شیری جیان میشنوی که مربی تیم واترپلو جوانان است. از معصومه فردوس مقدم میشنوی زمانی پروش بوقلمون داشته اند و محسن سعیدی پور عزیز از عشق خود به سوفیای پنج ساله اش میگوید. از مهشید محمدی میشنوی که همیشه پولی پس انداز برای روز مبادا دارد (که اگر روزی خواستیم از او قرض بگیریم! ) و از حسن کشاورز میشنوی که در کودکی آب انجیر و زولبیا بامیه میفروخته. از ماجد قاضی میشنوی که سفری به شرکت هوآوی در چین داشته و از لیلای گرامی میشنوی که با تو حسرت مشترکی در “حوض توپ” داشته. سارا حق بین عکس های سفرهایش به نقاط مختلف دنیا را برایت به اشتراک میگذارد (ساراجان من با اجازت لقب “مارکوپولوی متمم” رو بهت دادم. امیدوارم خوشت بیاد) و از شوخ طبعی شیرین در کامنت هایش میخندی و لذت میبری. از ویدئوهای هیوا از تد و همچنین نظرات خوبش استفاده میبری و امیر صیادی بارش شهاب سنگ آخر این هفته (۱۴ آبان) رو بهت خبر میده. از زهره خلیلی و بهروز مطیع طراحی های متفاوت و زیبا رو می بینی و از سامان عزیزی ایده ی مهمان کردن و رستوران بردن بچه های کوچیک سر چهارراه رو یاد میگیری.

فکر کنم اگه بخوام از همه ی دوستان متممی بنویسم همینطور ادامه پیدا کنه. چه چیزهای خوبی که به من یاد دادین. واقعا باید بگیم: “ما چقد خووووووبیم”.

خوبی ما وقتی بیشتر میشه که هر روز بری و ده صفت مثبت دوستان رو بخونی.
“از دوستان عزیزی هم، که همیشه به من لطف داشتن و اسمی ازشون نبردم واقعا ممنونم. اسم شما در لیست ده نفره ی پروفایل من، مایه ی دلگرمی و افتخار است.”
همچنین از رحیمه سودمند، طاهره خباری، شهرزاد و محسن سعیدی پور و سایر دوستانی که زحمات ارزشمندی در مطالعه و ارزیابی کامنت های دوستان داشته اند تشکر ویژه میکنم. خدا به زندگیتان خیر و برکت بدهد و عمرتان صدها برابر طولانی تر از این “زمانی” باشد که برای متممی ها وقت گذاشته اید.
شاید یکی از دلایل اینکه از روند مطالعه ی بعضی از درسها عقب میمونم خوندن همین کامنت های ارزشمنده که البته تا الان هرگز از این کار پشیمون نشدم و بسیار خوشبخت و خوشحالم. از همتون ممنونم. حتی کسانی که خیلی کم کامنت میذارن و احتمالا درگیری های شغلی اجازه نمیده کامنت بخونن و یا کامنت بذارن.

یه دغدغه هم داشتم که دوست داشتم با دوستان متممی عزیزم درمیون بذارم و اون اینکه برای کامنت ها و نظراتشون وقت بذارن. خیلی از ما اونقدر وقت نداریم که هر کامنت و اظهارنظری رو بخونیم. واقعا دوست داریم اگر وقت میذاریم، کامنت ها ارزشمند باشن. عدد “سرجمع وقت” و زمانی، که از همه ی متممی ها گرفته میشه تا یک کامنت خونده بشه عدد بسیار بزرگی میشه. بنظرم خیلی خوب میشه اگه به قوانین کامنت گذاریمون توجه بیشتری کنیم و نظرات ارزشمندتری بنویسیم.

با تشکر