Menu
نویسنده مطلب : عباس حبیبی

مطلب مورد بحث:

یک تمرین کوتاه اما اثربخش برای تسلط کلامی


تمرین اول:
اخیرا کتاب هنر شفاف اندیشیدن رولف دولبی را مطالعه کردم، در حین مطالعه فصل به فصل این کتاب احساس خوبی داشتم و این احساس خوب باعث شد سایر کتاب های این نویسنده را نیز بررسی و سپس تهیه کنم.
تمرین دوم:
زمانی که این کتاب را مطالعه می کردم احساس خوبی داشتم، این احساس خوب بخاطر موضوعاتی (خطاهایی در زندگی) بود که بسیار خلاقانه و با دقت انتخاب شده بود و درهرفصل کتاب به صورت کامل درباره آنها توضیحات بسیار مناسبی (همراه با داستان واقعی و راه حل) ارائه می شد.
با مطالعه فصل های کتاب شناخت بیشتری نسبت به خودم پیدا می کردم، با قراردادن اشتباهاتم در کنار راه کارهایی که این کتاب ارائه می داد توانستم به جمع بندی مناسبی برسم و درک کنم که در صورت بروز مجدد این خطاها(اشتباهات) چگونه آنها را مدیریت و برطرف کنم.
در واقع این کتاب را می توان نوعی آنتی خطا ( به نظر شخصی من) نام برد. همانطور که در مقدمه کتاب آمده است، نویسنده قصد دارد فهرستی از خطاهایی که تا کنون در زندگی روزمره انسان ها اتفاق افتاده است را به همراه راه حل های مشخصی به خواننده کتاب ارائه کند تا افراد بتوانند این خطاها را شناسایی و برطرف کنند. 
راه کارهایی که در این کتاب ارائه شده است به صورت منطقی بوده و باعث می شوند دید خوانندگان نسبت به خطاها یا مشکلات روزمره زندگی شان بهتر شود و بتوانند از فرصت ها برای برطرف کردن آنها استفاده کنند.

 
برخی از سوالهای متداول درباره متمم
متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟