Menu
نویسنده مطلب : حسن فاتحی نسب

مطلب مورد بحث:

عادتها، رفتارها و تجربه‌ها: چگونه به خودتان انگیزه می‌دهید؟


من بیشترین انگیزه رو از عوامل بیرونی میگیرم وچون عوامل بیرونی همیشگی نیستند سعی میکنم با شناختی که از خودم دارم با نگاه از درون به توانائی های خودم ویا فکر کردن به اینکه و این هم خواهد گذشت ،به امید به آینده واهدافی که پیش رو دارم مجددا” انگیزه دار شده (باطریم رو خودم شارژ میکنم ) وخوشبختانه بسیاری از موارد خوب جواب گرفتم…

خوشبختانه دوستان بسیار زیادی رو دارم که به من انگیزه میدن وخدارو شکر ازشون خیلی انرژی گرفته وخواهم گرفت واین نکته رو بگم که وقتی خود من هم سر شار از انرژی باشم برای دیگرون چیزی کم نمی زارم .
متا سفانه در گذشته بسیاری از کارها رو نصفه نیمه انجام ورها میکردم وخیلی وقتا فکر کردن به اون ها باعث کم شدن انگیزم میشه.. ولی مدتی که تصمیم گرفتم که با تقسیم اهداف بلند مدت به کوتاه مدت وبرنامه ریزی منظم از رسیدن به اهدافم لذت برده و زیاد به گذشته فکر نکنم .

تاحالا به جایزه دادن به خودم فکر نکرده بودم ولی به نظرم این ایده باارشی برای تقویت انگیزه باشه ..انشاء الا برای رسیدن به اهداف جدید چند تا هدیه خوب باید در نظر بگیرم..

ولی امان از روزهای بی انگیزه که فکر میکنم در ماه جند روزی گرفتارش هستم وسعی میکنم با مدیریت ذهن که راجب به اون صحبت کردم روزهارو کاهش بدم.

بازم تشکر ازمتمم بخاطر بحث خوبی که درنظر گرفتید .