Menu
نویسنده مطلب : انصار رضائی

مطلب مورد بحث:

تحلیل استراتژیک صنعت شامل چه بخش‌هایی است؟


سلام سامان

باهات موافقم

قبلا به اسم #دلواپس متمم اینجا(http://motamem.org/?p=9714&cpage=1#comment-19544)
(@متمم: از مرورگر سافاری نتونستم هایپرلینک کنم) کامنت گذاشتم، دلواپسی پیشنهادات و نق و نوق های دیگه م رو به بهانه کامنتت مطرح می کنم:

– یکیش همون موضوعیه که تو گفتی اینکه یه سری مطالب جنس زنگ تفریح مخاطب و مشارکت بیشتری دارند، اما دروس عمیقی مثه همین سری تفکر استراتژیک و استراتژی کسب و کار مخاطب کمتری دارند(امتیاز آموزنده بود کمتری کسب کرده اند) من این دورس رو قبلا کم و بیش تو متمم سر زده بودم و الان که یکشنبه امتحان برنامه ریزی استراتژیک رو دارم جزوه استاد رو بیخیال شدم و از ابتدا کل درس هاش رو مرور کردم و کامنت های خوب دوستان رو خوندم و چه کامنت های خوبی بودند ولی متاسفانه توجه کمتری رو به خود جلب کرده اند.

– دومین هامل شاید این باشه که این درس ها مختص کاربر ویژه هست که طبیعتا تعداد دفعات کمتری مشاهده میشه

– خیلی دوس دارم متمم در آستانه دوسالگی یه مدت ( مثلا دو هفته) مطلب جدید منتشر نکنه که هم بتونه بر اساس کامنت های دوستان نسخه های جدید درس ها رو ارایه بده و هم فرصتی به تازه واردان و جاماندگان! که مطالب قبلی رو نیز دریابند و مسیر یادگیری برای تازه واردان فراهم بشه و هم جاماندگان(مثه خودم) یه ارزیابی داشته باشند از مطالبی که تو این مدت خوانده اند.

– خشک و بی روح بودنی که گفتی قبول ندارم اتفاقا برای من تر و تازه و زنده هستند و هرکسی که کوچکترین فعالیت شغلی داشته باشه کم و بیش میتونه براش مصداق پیدا کنه