Menu
نویسنده مطلب : ناهید رمزعلی

مطلب مورد بحث:

برندسازی درونی | خودتان را یک چرخدنده نبینید!


قبل از هر چیز باید بگم، خیلی حال عجیبی دارم از اینکه فهمیدم مشکلاتی که اخیرا باهاشون دست و پنجه نرم می کنم، همه و همه به خاطر ضعیف شدن عزت نفسم بوده و من از همه جا بی خبر.

– شاید بشه گفت یکی از مهم ترین فعالیت هایی که در زندگی روزانم گنجاندم، بدون اغراق سر زندن به متمم و مشق تمرین های مفید اون خواهد بود.

– از دیگر فعالیت های ذهنی در تحلیل محیط که همیشه سعی در ایجاد و پرورش اون داشتم این بوده که از هر خبری، اتفاقی که دور و برم رخ می ده و لحظه های زندگیم، برداشتی غیر از لایه بیرونی اون داشته باشم. همیشه سعی داشتم برای تسط بیشتر بر محیط در خصوص اتفاق های محیط کار، وقایع سیاسی و اجتماعی لایه های زیرین رو درک کنم و با خودم تحلیل کنم.

– یکی دیگه از فعالیت هایی که همیشه دوست داشتم آغاز کنم، کار با گل طبیعی (گل آرایی) بوده. خوشحالم که چند ماهی است این کار رو شروع کردم و در کارهای هفتگیم گنجاندم.

– خوشحالم که در میان شلوغی روزهام، فیلم دیدن، تئاتر رفتن، موزیک گوش دادن جزء کارهایی بودن که به عنوان تغذیه روحم همیشه کم و بیش انجام دادم و ازشون دست نکشیدم، ولی چند وقتی است خیلی کمتر کتاب خوندم، یکی از برنامه ریزی هام اینه که هفته ای چند شب قبل از خواب چند صفحه ای کتاب بخونم.

– چند وقتیه صفحه های اینستاگرام چندین توریست که به کشورمون سفر کردن و پست هایی در خصوص سفر به ایران منتشر کردن رو دنبال می کنم. و احساس می کنم اونقدر که حواسم به مسافرت خارجی و تهیه لیستی از کشورها و جاهایی که دوس دارم تو دنیا ببینم و تیک زدن اونها، حواسم به کشور خودم نیست. کلی جا پیدا کردم و به لیستم اضافه کردم. می خوام در فعالیت های زندگیم بگنجونم و برای رفتن به اون مکان ها که خیلی هاشون همین حوالیه، برنامه ریزی کنم.