Menu
نویسنده مطلب : امیر

مطلب مورد بحث:

ایمیل مارکتینگ چیست؟ تکنیک های بازاریابی ایمیلی کدامند؟


۱- آخرین بار ایمیل تخفیف مربوط به یکی از محصولات سایت مدیر سبز آقای بقوسیان بود. به دوستان توصیه می کنم حتما از این سایت و محصولات و مقالات فوق العاده اون در حوزه بازاریابی و فروش محصولات (مخصوصا برای کسب و کارهای اینترنتی) استفاده کنند.

۲- شخصا عضو خبرنامه سایت هایی می شوم که خبرهای آنها بیشر از نوع آموزش (البته در حوزه های مورد نیاز و علاقه ام) یا ارائه پیشنهاد های خوب و به صرفه و تخفیفات قابل توجه است. ۲ سایت خرید گروهی نت برگ و تخفیفان و یکی دو سایت فروش پوشاک که معمولا از تخفیفای آخر فصلشون استفاده می کنم و سایت هایی که جزئی از زندگی روزانه من شدند مثل متمم و مدیر سبز

۳- در مورد آینده ایمیل مارکتینگ به گفته خیلی از کسانی که در این حوزه فعالیت می کنند هنوز هم این حوزه یکی از مهم ترین و اصلی ترین ابزارهای اطلاع رسانی و بازاریابی ایمیل مارکتینگه. البته با ظهور ابزارهای جدید مخصوصا برنامه هایی که روی موبالی نصب میشوند به دلیل تاثیر گذاری لحظه ای آن تا حد زیادی از کارآیی این ابزار کاسته شده ولی به نظر من هنوز هم یک ابزار قدرتمند می باشد. مخصوصا برای محصولاتی که ارزش بالاتری دارند. شاید استفاده از ابزارهایی مثل تلگرام بیشتر برای در ذهن ماندن مشتری مفید باشد ولی به نظر من مشتری که از طریق ایمیل پیام ما را می خواند  با حوصله و در آرامش بیشتری مطلب ارسالی ما را مطالعه می کند و همین طور احتمال اقدام فرد نیز بیشتر می شود.

به نظر می رسد کسب و کارهای موفق (حداقل چیزی که من تا امروز تجربه کردم) باید سعی کنند از کانال مختلفی با مشتری های بالقوه خود در ارتباط باشند. هم شبکه های اجتماعی و هم ایمیل مارکتینگ

شاید بهتر باشه اینطور بگم همانطور که در بحث یادگیری میگیم بعضی ها شنیداری هستند، بعضی ها دیداری و… بعضی مشتریان هم بیشتر ایمیلی هستند، بعضی ها موبایلی و شاید حتی بعضی های دیگه که به شکل ستنی عاقه بیشتری دارند نامه ای یا فکسی!!

اما هنوز هم به شخصه معتقد هستم مشتریان ایمیلی و کسانی که پیام های ما را در ایمیل خود می خوانند  از جایگاه ارزشمندتری برای کسب و کار ما برخوردار هستند.