Menu
نویسنده مطلب : سید علی احمدی

مطلب مورد بحث:

انواع مدل های CRM | مدل مدیریت ارتباط با مشتری IDIC


به جرات میتونم بگم در هیچ کسب و کاری که محصول فیزیکی می فروشند حتی ذره ای از این موارد تجربه نکردم! بعضی از کسب و کارهایی که طعم تمایز به من به عنوان مشتری چشوندن تا حدودی در یکی از اپراتورهای ارائه کننده اینترنت و بعضی از فروشگاه های اینترنتی هستند.

در سایتی که عرض می کنم خدمت تون بر اساس آخرین خرید من یا محصولاتی که با وارد شدن به اکانتم تو صفحه شون وقت گذاشتم، محصولات مرتبطی به من پیشنهاد میده! نکته جالبی که وجود داشت به محض خرید کردن من ازین سایت بلافاصله پاپ آپ خرید با تخفیف یکی از محصولاتی برام بالا اومد که قبلا قصد خریدش داشتم که نمونه خیلی جالبی از عرضه سفارشی بود و چون این بنر به گفته این سایت اولین و آخرین بار بود که به من تعلق پیدا می کرد بلافاصله خرید کردم و شاید باورتون نشه به محض اینکه خرید دوم انجام دادم پیشنهاد خرید محصول دیگه ای که صفحه محصول شو بررسی کرده بودم برام اومد.

از نکات جالبه دیگه این سایت قرار دادن رنک برای مشتری هاست. دقیقا به شکلی که متمم برای ما در نظر گرفته به عنوان ارزیاب و …!

سایت متمم رو هم میتونم بگم تو عرضه سفارشی بین سایت های آموزشی بینظیر عمل کرده و وقتی اسم خودت پای یکی از مقالات میبینی و بهت میگه حواسمون بهت هست که تاحالا مشارکت نداشتی یا تو لیست علاقه مندی هات نیست واقعا قند در دل آدم آب میشه.

پیام اختصاصی هم به نوعی پیوستگی در تعامل به حساب میاد که شما هم تو پروفایل و هم تو ایمیل هات مدام با متمم در ارتباط هستی.