Menu
نویسنده مطلب : سکینه شفیعی نژاد

مطلب مورد بحث:

لید چیست؟ تعریف سرنخ یا Lead (مشتری راغب) در بازاریابی


اگر شما صاحب مجله‌ای باشید که در این نوشته مطرح شد، برای کسب حداکثر نرخ ترغیب، کدام رسانه را انتخاب می کنید؟
تبلیغ در وب سایتی که به همین منظور ایجاد کرده ام و تبلیغ در سایتها و شبکه های اجتماعی معتبر مدیریتی و روانشناسی
 
چه پیامی را به مخاطب ارسال خواهید کرد؟
” مجله چالش ” بستری است برای رشد و پویایی، که با راهبردی نوید بخش به بررسی چالشهای خانوادگی و شخصی مدیران می پردازد

اگر نخستین شماره منتشر شده و فروش نرفته باشد، می‌توانید استراتژی پیشنهادی خود را برای حداکثر سازی نرخ ترغیب به فرض آنکه بخواهید برای مخاطب پیامک بفرستید، بیان کنید؟
 دوست گرامی …… ” مجله چالش ” مجله ای است تخصصی که به بررسی چالشهای خانوادگی و شخصی مدیران کسب و کارها می پردازد. این مجله بر اساس مبانی فکری، علمی و عملی مبتنی برحقیقت و عقلانیت و منطق، بستری فراهم نموده تا تهدیدهای بالقوه را به فرصتهایی بالفعل تبدیل نماید.
از آنجائیکه هدف این نشریه بالابردن کیفیت کاری و زندگی مدیران کسب و کارها می باشد بر آن شدیم تا برای آشنایی بیشتر با این مجله نخستین شماره آن را بصورت رایگان در اختیار شما قرار دهیم تا از مطالب آن بهترین استفاده را ببرید و در صورت تمایل خوشحال می شویم که برای بالا بردن کیفیت این مجله ما رو از نقطه نظرات، انتقاد و پیشنهادات تان بهره‎مند نمایید.

 
اگر شش ماه تا انتشار نخستین شماره مانده باشد چه پیشنهادهایی برای افزایش نرخ ترغیب دارید؟
خبر رسانی در وبسایت خودمان، سایتها و شبکه های اجتماعی معتبر مدیریتی و روانشناسی. بدین صورت که با صداقت و با جملاتی مثبت و انگیزاننده به آنها یادآور بشیم که با تهیه این مجله چه چیزهایی بدست می آورند و بدون آن چه چیزهایی را از دست خواهند داد. همچنین ذکر فهرستی از مهمترین مطالبی که قرار است در مجله  عنوان شود هم می تواند نرخ ترغیب را افزایش دهد.
اینکه می توانند تا پیش از انتشار مجله به سایت آنها سر بزنند و از مطالب کاربردی و علمی که در این زمینه منتشر شده، پادکست ها ، بخش پرسش و پاسخ، مشاوره و همچنین از هدایاهایی که برای آنها در نظر گرفته شده استفاده کنند. این هدایاها می تواند دانلود همایش یا سمینارهای آموزشی بین الملی و یا داخلی باشد.